Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o której to popoludnie? jak będę miał dokładne namiary to spróbuję

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja powinienem dotrzec tylko o ktorej to jest godzinie bo jak w miare pozno t osie pisze.

Opublikowano
  • Autor

Godzina to jeszcze rzecz do ustalenia

Opublikowano

W sumie ktora godzina by to nie byla to sa swieta wiec dam rade. Mozesz mnie pisac ze bede :)

Opublikowano

froger34 ????

Co mają znaczyć te znaki zapytania ? :polew:

Dopisz tam na 100% :naughty:

Muszę wpaść zobaczyć Twoje granie świeżo ulepione :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok :):):) na razie ulepiony tylko przód ale ..... Co do godziny zlociku to pierwsza propozycja to godzina 16 można przesuwać więc mówić komu pasuje komu nie??

Opublikowano

Doman13, dotarłem cało do domu... (nie mogę powiedzieć, ze zdrowo :)) :polew:

Dzięki za wspólną zabawę. Było suuper :notworthy:

P.s.

Szczególne podziękowania dla Wioli :notworthy: :notworthy: Życie mi uratowałaś.... :pociesz::notworthy:

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

sorki za ot, ale mam pytanie moze ktos wie gdzie w naszym przepieknym swietokrzyskim mozna dobrze i w rozsadnej cenie przyciemnic szybki??

Opublikowano

Ale sie rozkrecilo ;)

No nie chce zapeszyc ae pojawie sie na spocie chyba o własnych (tjs A4) siłach :)

Własnie powoli wkładam silnik do autka spowrotem ;)

Troche poprawek lakierniczych i jaaaazdaaa :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Kolego u nas w Kielcach to szybki przyciemniają tak w miarę ok autofenix na wrzosowej, Auto glass JAN na domaszowskiej, Sprint na 1 maja. Nosb składaj składaj to Ci go poświęci ksiądz na Wielkanoc :wink4:

Opublikowano

dzieki wielkie grzanek, a i przy okazji na 1 stronie mozesz mnie dodac do pewnych ludzi ktorzy beda na spociku :)

Opublikowano

będę sie bardzo starał żeby być, jestem, powiedzmy na 50%

godzina 17 byłaby dla mnie najlepsza. ale jak wszyscy będą na 16 to ja też będę musiał

Opublikowano
  • Autor

Staraj się staraj:) :th: ,

Opublikowano

Jak nie sprzedam moich padlin to wpadnę, ale jak coś to A6 przyjmiecie na spota ? :polew: bo nie będe miał czym wpaść :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że przyjmiemy wszystko co :audi: :th: heh ale coś słabo się ludzie kwapią powysyłałem kilka pw i nikt nic się nie odzywa

Opublikowano

tak to każdy chętny ale jak co do czego to ni ma ludzi :decayed:

Opublikowano

Ja się piszę jak mnie nic nie rozbierze tak jak ostatnio :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wysłałem już tyle pw i nic Froger spróbuj powysyłać ludziom ze Starachowic bo tam trochę użytkowników jest, Lioleon dodałem Cię do listy :th:

Opublikowano

dzięki za zaproszonko :notworthy: ale niestety moja mała miała bum :( , jak się wyklepie to się zgłoszę na pewno :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.