Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

haha przecież dzisiaj wtorek jak zamówisz dzisiaj to w czwartek najpóźniej będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe no fakt :polew:

to przyjdzie Ci na piątek w tamtym roku też pamiętam ze coś zamawiałem i poczta normalnie funkcjonowała 2 maja :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb masz jeszcze te śrubki do felgów?? 1 maja to ja się chyba pojawie:) , a i kto chce jakie duperelki do a-4 mówić bo jutro jadę do kumpla rozbierać to mogę wyjąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb masz jeszcze te śrubki do felgów?? 1 maja to ja się chyba pojawie:) , a i kto chce jakie duperelki do a-4 mówić bo jutro jadę do kumpla rozbierać to mogę wyjąć??

no no. rozbiórka. dla mnie idą fotele z grzanymi d*pami :) [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 22:27 _________________________________________________

dywaniki orginalne przednie :D na magnes zapinane :naughty:

no dywaniki chyba tam sa oryginalne. tak na 90%.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 22:28 _________________________________________________tak apropos to ile osob sie pisze na piatkowy spot? kto bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to stało się :( ;( :confused4:

Auto dostało centralnie w prawa lampę, do wymiany błotnik, maska, zderzak, lampy i z chłodnicy zleciał płyn. Sprawca dostał mandat, a ja zostałem z lekko rozwalonym autem na podwórku u rodziców.

Ktoś wie gdzie mogę auto odstawić do zakładu w razie niedogadania się z ubezpieczycielem sprawcy (PZU)?

A może ktoś chce pomóc (oczywiście nie za darmochę) aby te części zakupić i zamontować i ogólnie naprawić auto (wiąże się to wymianą chłodnicy, nie wiem czy tej od klimy też), doprowadzić do stanu w którym można malować.

rzeczoznawca będzie we wtorek.

przy okazji można by przeczyścić przepływkę i może dolot?

grzanek, skoro jedziesz na rozbiórkę, czy możesz zarezerwować dla mnie części które na bank muszę wymienić?

a co do duperelków to potrzebuję końcówek prowadnic siedzeń (plastiki). Takie wkręcane na śrubki, razem z zaślepkami.

oto fota w jakim stanie jest niunia:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/372037ac3fabd180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co moge pomóc. Dostep do czesci mam , umiejetnosci tez ;) Chłodnica dostała ? Miałem i lakiernika ale walnął do irlandii :/ Nie ma tragedii : lekka stłuczka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chłodnica dostała to będę wiedział jak zdejmę zderzak a to będzie robione przy rzeczoznawcy. To co wiem to tyle co widać na zdjęciu (ta plama pod autem to płyn chłodniczy). Mam nadzieję że tylko przewód dostał ale pewności nie ma.

ciekawi mnie też stan klimy...

Dzięki Nosb, :notworthy:

Jak PZU będzie w porządku to na pewno będę Cię potrzebował. Przy okazji Twoje lampeczki się wstawi :wink4:

Lakiernika to mam, ma zakład koło cedzyny, drogi ale zajeb....sty.

Najgorzej jak PZU wporzo nie będzie, wtedy wstawiam auto do jakiegoś zakładu (może ASO) który wystawi kosmiczny rachunek.

Tego jednak bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węża z tamtej strony to chyba nie ma (pzynajmniej u mnie ;) ) Wiec jak spierniczył płyn to pewnie pekła chłodnica (pewnie plastik idący calym jej bokiem) klima nie powinna ucierpiec ( odpal silnik zobacz czy chłodzi ) Oberwała audiczka lampą w sumie a tam nieduzo jest rzeczy za nią :)

Wygląda to jak wygląda ale na zywca to juz nie wiem jak jest :)

PS : jaki to kolor ? :)

Opcja z wstawieniem do ASO jak płaci za to PZU tez nie jest zła : wstawiasz auto , masz zrobione pieknie i na nowych oryginalnych czesciach i nic cie nie obchodzi reszta :) Fakt ze nie zostanie luzem kasiorki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor audiczki jest granat metalic perła

silnik odpaliłem na chwilę i zaraz zaświeciła mi sie kontrolka ostrzegawcza.

No to szybko wyłączyłem, klimy nie sprawdziłem, boje się o silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PZU nie zapłaci ci za oryginalne części, autko już ma swoje lata, policzą jako zamienniki, podobno ustawowo. Pare dni temu byłem u rzeczoznawcy na jagielońskiej 74, porobił zdjęcia audi avant 95r. mojego brata /jestem współwłaścicielem dlatego mogłem załatwić sprawe/ autko zostało przerysowane przez tira który cofał. Cztery elementy do roboty, tylna klapa, zderzak, lewy tylny błotnik i lewa lampa a nawet znaczek doliczyli, na drugi dzień gosciu zadzwonił z propozycją wypłaty 2730zł. Także zanim udasz się do aso musisz zrobić swój kosztorys i przedstawić go w PZU a oni mogą go zatwierdzić lub nie. Brachol oczywiście zgodził się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki kry za informację,

Nosb jaką przetwornicę musiałbym dokupić do Twoich lamp?

Acha i napisz mi na PW ile za lampy i kiedy będą dostępne

I jeszcze jedno, jakby był jakiś spocik 4 maja, pod WTC to bym przydreptał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka sie zapaliła od wody zapewne :P Przeciez moze pochodzic chwile bez wody :) Ale w sumie to juz obejrzysz czy wsio ok z chłodnica klimy.

PRzetwornice to w sumie jakiekolwiek. Najlepiej helle (pasuja idealnie w miejsce w lampach) ładnie siądą tez kity z ksenonem ale musza byc zakonczone nie h7 czy h1 a d2s :) cos poszukam w razie co na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy to którego ten zlot będzie 3 czy 4? Jak 4tego to nie dam rady.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman a jak wygląda wzmocnienie czołowe bo tez jest z tworzywa i lubi pękać przy uderzeniu, ogólnie nie jest źle i nie ma tragedii. A co do spota to jakoś chętnych wywiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mógł wpaść ale jak bedzie 3 osoby to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi rozebrana na części 1-sze dywaników na magnesy nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...