Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam jestem za

ale jak mamy znowu we dwóch być to lepiej przyjedź do mnie:grin: i weż sobie kierowce:decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze powiedziane :) może się ktoś jeszcze jednak zdecyduje ??

Opublikowano

To się możemy u Tadzia zorganizować :decayed: będę miał bliżej

Opublikowano

Jak będziecie coś organizować to dajcie znać trochę wcześniej na pw.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

Opublikowano

Z chęcią się dołącze i nawet grilla załatwie ... oby termin pasował. Pogońcie mnie PW :-)

Opublikowano

to przyszły weckend? niedziela?

Opublikowano
I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj :) wielkie dzięki za pomoc. pozdro

Opublikowano

Tadziu to kiedy :decayed:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

z tym spotkaniem to nawet fajny pomysł może by mi grzanek troszkę licznik skorygował :decayed:

Opublikowano
to przyszły weckend? niedziela?

Bardzo dobry pomysł, mi pasuje niedziela (tj 23.06 :P) :)

Opublikowano

23.06 Czerwona góra 15:00??

Opublikowano

i ja się piszę :banan:

Opublikowano

no i się ruch zrobił. mi niedziela pasi jak najbardziej ja tam pany nie widzę przeszkód wbijać się na jędrzejów miejscówkę mam na imprezowanie do białego rana hehe

ale i do kielc przylece jak tylko sie ekipa tak licznie oferuje.. to co niedziela 23 o 15? ta czerwona góra jest ok sprawdzony teren jest miejsce i grill ma gdzie stanąć..

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

dziękowałem osobiście, czynię to i tutaj :) wielkie dzięki za pomoc. pozdro

no i gitara furka jak nowa:) szykuj się na zlota za tydzień zapoznasz ekipe :)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

I prosze to kiedy?? tadzik audi nareperowane

no to gites.. jutro bedę u Ciebie to lukniemy kamerkę tylko tak po południu późnym

Opublikowano

to w końcu kiedy spocik i gdzie u Tadzia :grin::decayed:

wprawdzie mówiąc u mnie parking pod MAX MEDEM jest i na przeciwko posesji więc zawsze troszkę samochodów pomieści :decayed:

Opublikowano

na czerwonej górze koło Chęcin także pal furmankę i polecimy razem z jędrzejowa :)

Opublikowano

to ja przyjadę ale rowerem :)

Opublikowano
to w końcu kiedy spocik i gdzie u Tadzia :grin::decayed:

wprawdzie mówiąc u mnie parking pod MAX MEDEM jest i na przeciwko posesji więc zawsze troszkę samochodów pomieści :decayed:

Ja też jestem chetny jak Ty jedziesz

Opublikowano

podpinać się pod ekspedycje

Opublikowano

zajedziemy może do Tadzia i może by tak jednym myknąć zawsze mniej na paliwo wyjdzie tylko nie wiem co na to Tadziu

no to ja wstępnie też na 99% będę awilk pewnie też tylko dajcie wcześniej znać :decayed: a i czy Tadzik by szedł na taki układ żeby można jedną bryką machnąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.