Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na Czerwonej Górze chyba ostatni raz był :facepalm:, niestety ja narazie odpadam z wiadomych powodów, chyba że Punto teścia wpadne :polew::kox:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co się stało???

Macie jakiegoś dobrego lakiernika tylko nie bardzo drogiego??

Opublikowano
Co się stało???

Macie jakiegoś dobrego lakiernika tylko nie bardzo drogiego??

ja mam, dobry ale drogi

Opublikowano

Ila za,elementa??

Opublikowano

jutro dam Ci znać, swojego chcesz malowac?

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Co się stało???

to do mnie?

Opublikowano

Tak i tak.

Opublikowano

widze że Prezes nie czyta postów :grin:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:18 ----------

Witam Panowie dzisiaj w nocy w kielcach na oś. na stoku skradziono mi srebrne audi avant a4 b6 nr.rej TK6714J, samochód miał naklejki na drzwiach pasażera i kierowcy z logo audi, pękniętą szybę po stronie kierowcy i wgniecione drzwi od strony kierowcy, w środku niebieski fotelik dziecięcy, jak coś dajcie znać na PW.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O k**wa. Rzadko tu się wchodzi ostatnio. j**ana rasa.

Opublikowano

Panowie kiedy jakieś spotkanko planujecie ??

pilnie VAG'a potrzebuje :kwasny:

Opublikowano

Co potrzeba. Ją mam jak coś :)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie w poniedziałek będę w kielcach jak ktoś ma chęć się spotkać na mini spota to jestem chetny.. tylko problem bo prawdopodobnie do południa będę

Karol będziesz w domu? podjadę po kompa

Opublikowano
  • Autor

Tadzik jak będziesz u Karola to weź i mojego laptopa bo leży już rok, ja juz rurkę przymierzyłem i prawie weszła:)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Zdj_cie0013.jpg

Opublikowano

ale ruch w interesie :kox::kox:

4posty w ciągu 3dni :banan::banan:

Opublikowano

no rurka jak jak znalazł tylko ja wypoleruj żeby prezencja tez była :) ja dlatego będę robił z polerowanych wszystko ok zobaczę jak będę z czasem stał może zajrzę do Ciebie w drodze powrotnej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszego w 2014 Panowie.

Opublikowano

jak tani ma byc ten lakiernik?duzo masz tej lakierki?

Opublikowano

Oba blotniki zderzsk i klapę. Chyba że zderzsk ladny znajdę to odpada ale blotniki i klapa musowo.

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

Widzieliście to czerwone A5 na śląskiej? :slina:

Opublikowano

Siemka pany ma ktoś znajomości w szpitalu w Kielcach obojetnie jakim jeśli tak to niech skrobnie PW

Opublikowano

panowie moja zielona żaba na chwile obecną wygląda tak

2014_01_08_16_54_54.jpg

oznacza to że wszystkie graty z silnika są na sprzedaż

jest trochę fantów więc jak ktoś chciałby parę kucy dołożyć do swojego 1,9 to pisać.. dzwonić..

Opublikowano

marcinie lakierka w komorze lakierniczej lakiery wodne du ponta dla klubowiczow ceny hobbystyczne tylko troche chyba daleko masz do mnie do OŻAROWA jak zainteresowany to pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.