Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

Koledzy ja rownież pisze sie na spocik w najblizszym czasie. kilka porad od Was byłoby mi potrzebne....a najlepiej jakby był ktos kto ma zamontowany zestaw ksenon HID. zamierzam taki zestaw zamontowac jednak mam pewne obawy.... takze informujcie kiedy gdzie i o ktoraj byłby najblizszy spocik :hi:

pozdrawiam

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to dopisujemy:

1. michał-oracz

2. siniakTDI

3. beni226 ???

4. kar_sci

5. kyluck

6. warzyd

7. ja

Opublikowano

To może i ja przybęde:) Bo byłem tylko na jednym spociku :)

Opublikowano
  • Autor

Heh no zapraszam zapraszam czym nas więcej tym było by lepiej.

Opublikowano

No oby było najwięcej osób! :good:

Opublikowano

a co te spociki świętokrzyskie tak tylko w męskim gronie??

Opublikowano

no brakuje kobiet brakuje:) chętnie zapraszamy:) :>[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:51_________________________________________________będzie nas więcej :)

Opublikowano

nie tym razem

wiedza wzywa :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

to my z wiedzą pomożemy zapraszamy wkońcu będzie jakaś odmiana :wink4:

Opublikowano

no to dopisujemy:

1. michał-oracz

2. siniakTDI

3. beni226 ???

4. kar_sci

5. kyluck

6. warzyd

przedłużam listę

7. grzanek85

8. i ja

Opublikowano

czy ulica zagórska to jest ta ulicznka przy bazarze??

a teraz drugie pytanie-gdzie w Ck jest jakiś tapicer samochodowy-sprawdzony najlepiej? wie może ktoś?? ja znalazłem dwóch na www jeden właśnie na zagórskiej drugi na Seminaryjskiej[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 11:15_________________________________________________grzanek a dało by radę żebyśmy się jakoś na mieście jutro ustawili bo cośdziwnie mi autko dymi i może na kompie by coś wyszło?! ja będę w Ck od 10 może wcześniej bo muszę tego tapicera załatwić

Opublikowano
  • Autor

Marcin jak coś to dzwoń 500259096 bo sam nie wiem co się jutro będzie działo, jeśli chodzi o tapicera skrzyżowanie wiejskiej z leszczyńską chłopaki są w miarę nie drogie i robią robotę

Opublikowano

warzyd piszesz się na spota kto tam jeszcze chętny??

jak napisalem wczesniej grzanek pisze sie :)[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 18:13_________________________________________________

czy ulica zagórska to jest ta ulicznka przy bazarze??

a teraz drugie pytanie-gdzie w Ck jest jakiś tapicer samochodowy-sprawdzony najlepiej? wie może ktoś?? ja znalazłem dwóch na www jeden właśnie na zagórskiej drugi na Seminaryjskiej[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 11:15_________________________________________________grzanek a dało by radę żebyśmy się jakoś na mieście jutro ustawili bo cośdziwnie mi autko dymi i może na kompie by coś wyszło?! ja będę w Ck od 10 może wcześniej bo muszę tego tapicera załatwić

stary co do tapicera jedz na krakowska. na przeciwko stacji benzynowej orlen w kierunku krakowa koles robi. naprawde robi konkretnie i jest niedrogi. a ten na zagorskiej to ma ceny niesamowite. chory koles max

Opublikowano

dzięki warzyd, byłem w kielcach już piątek nawet specjalnie żeby zeszyć tącholerną dziurę no ale :beer1: niesety po piątku doszedłem do siebie dopiero po 15 i już bylo za póżno żeby nawet myśleć o tapicerze.

Opublikowano

Byłem w piątek od 16.00 na parkingu obok stadionu bo podobna mial byc ten spot. Nikogo nie było. Tak wogóle to był ten spot czy po prostu był ale w innym miejscu???

Opublikowano

beni to chyba 28 ma być :>

Opublikowano

to w takim razie postaram sie 28 przybyc.

Opublikowano

haha stary nie trafiles. no na spota sie umawialismy na 28 na wtc. ma byc pare osob z tego co mi wiadomo.

Opublikowano
  • Autor

Tak tak i 28 to nie piątek tylko sobota. Zapraszamy wszystkich nie ważne jakimi autami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.