Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki zgadywali na 16 :) Szczerze powiem ze mi pasuje bardziej 17. Chce wpasc i jesli niunia nie strzeli focha podjade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co mu ? :) No cos mi w kosciach mówi ze bedzie z 3 osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mu? rozrzad dzisiaj w nim wymienialem i te wszsytkie filtry oleje itp. i amortyzatorow nie zdarzyli mi z tylu zrobic. a amortyzatorow z tylu nie mam wogole. i samochod mi rzuca na boki caly czas wiec zostawilem na podnosniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to kto jutro bedzie ? I konkretnie godzina ? mi pasuje jak złoto 17 jak wam wszystko jedno to jestem za 17 ;) Tylko jak ma byc 2-3 osoby to ja nie wyjezdzam z domu nawet bo szkoda drogi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipe z Kielc :) Osa sie klania. Wlasnie wypoczywam w Waszych okolicach, a dokladnie w Starachowicach. Dzis z samego rana wracam do domu. Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja na drodze 7? Mam nadzieje ze przejezdna :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po spocie ?

Osetti pewnie przejezdne ale proponuje Ci jechac przez skarzysko do E7 a dalej do siebie ;) BO przez mostki moze byc problem z przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto się naprawia więc nic z tego dudi a nie będziesz dziś gdzieś w moich okolicach bo potrzebuje licznik na podmiankę na 5 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznajcie sie oskowcy ze sie boicie ze nie dojedziecie :polew::naughty::kox:

91c0e26688.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto się naprawia więc nic z tego dudi a nie będziesz dziś gdzieś w moich okolicach bo potrzebuje licznik na podmiankę na 5 min

Nie chce mi sie odsnierzac podworka zeby sie dostac do garazu :gwizdanie: wiec siedze w domu .

NOSB piekna pogoda na QUATRRO ,nie zalozyles jeszcze grila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha a ja nie odsniezam wogóle :polew: Sniegu z 15 cm na wjezdzie i to pod góre dosc sporą mam wyjazd :) Nawet nie jeknie :naughty:

No nie załozylem bo lezy nieskończony :angry: Nie chce mi sie przysiasc do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osetti pewnie przejezdne ale proponuje Ci jechac przez skarzysko do E7 a dalej do siebie ;) BO przez mostki moze byc problem z przejazdem.

dzięki za odzew, wyjeżdżam jutro, bo jeszcze nie znalazłam na podwórku niunki :P:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) No ja dzisiaj poszedlem za dom to z frontery zrobiło sie duze iglo :) dobrze ze lale garazuje ;) Jutro to nie powinno byc problemu ... Generalnie E7 w miare ładne bo niedawno wrócilem z kielc... Tylko jeden tir w rowie podzialal na wyobraznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zlotach malizną zalatywało, no a teraz dudi to już nas pogrążyłeś :acute:. Ale szacunek za pomysł jak nie tu to tu.......

Wiesz ,widze ze paru chetnych sie znajdzie i mysle ze to wypali :wink4:

Do Kielc nie ktorym nie chce sie jechac bo troszke za daleko a tutej na miejscu to moze wpadna .Oczywiscie zapraszamy kolegow z Kielc w nasza rejony :notworthy::kox:

Jak cos u was wypali to tez napewno wpadne :wink4: i moze uda mi sie wtedy namowic kolegow z moich stron :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...