Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam pytanie-chce zmienieć lampy stylu na ty po lifcie czyli 97r i jestem ciekawy czy te oslonki pod lampąbędą pasowały?! zmieniał ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć lampy razem z wkładami. A jeśli chodzi o spot to jak by nie padało to może być WTC tylko dobrze by było eby było kilka osób bo tak to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec co z tym jutrzejszym spotem :confused4: cisza jakas zapadla bo nie wiem czy przyjezdrzac czy nie ,bo troszke daleko mam zeby sobie sobie wycieczke robic bez potrzeby . Grzanek zostawilem u ciebie reszte tego przewodu od paliwa wez go na spota . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjadę, tylko gdzie i o której, bo jutro ma padać. Od razu Grzanek może sprawdzi gdzie uciekł prąd ze światła stopu i wstecznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ten spot :gwizdanie: gdzie CI ludzie niech będzie 16 30 pod wtc jeśli nie będzie pogody to się przeniesieemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja nie mogę, furka na kanale od dwóch dni, łapa pod skrzynią biegów poszła się je.....ć, w serwisie tylko w komplecie z poduchą za 270 zł, jutro został mi tylko jeden szrot na sandomierskiej do sprawdzenia, jak nie będzie to niestety serwis :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kry2503 kolego podjedz do sklepu na 1-go maja tam moze pomogą[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:51_________________________________________________albo na allegro

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:53_________________________________________________sprawdz tu http://moto.allegro.pl/item529145270_nowa_poduszka_skrzyni_audi_a6_a4_passat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kry2503 kolego podjedz do sklepu na 1-go maja tam moze pomogą[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:51_________________________________________________albo na allegro

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 20:53_________________________________________________sprawdz tu http://moto.allegro.pl/item529145270_nowa_poduszka_skrzyni_audi_a6_a4_passat.html

Witam , już wymienione, niestety musiałem kupić w serwisie, poduche to miałem dobrą, łape potrzebowałem, na allegro szukałem, na 1 maja tez byłem, w każdym razie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek zaktualizuj moze fury swietokrzyskie ? :)

Co to da jak spot jest raz na pol roku i przyjedzie z 5 furek :confused4: A przeciez jest nas w swietokrzyskim ponad setka :shocked: .Bylem raz w Warszawie na spocie tam jest co wtorek i furek ponad 20 bylo w tedy .Napewno sa dni ze jest ich wiecej a u nas 4 na krzyz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuje tylko dawać mi tu świeże linki. Dudi w samych Kielcach jest zarejestrowane ok 100 a w świętokrzyskim ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuje tylko dawać mi tu świeże linki. Dudi w samych Kielcach jest zarejestrowane ok 100 a w świętokrzyskim ....

No sam widzisz i tak cieszko podjechac na ta godzinke na spota pasowalo by pozostalych :bicz3: :polew: .Moze na wiosne sie cos ruszy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba umyć fure, potem cyknąć zdjęcie, jak się nadaży okazja to wstawię, przy okazji panowie gdzie w kielcach lub okolicy niedrogo wyprostować alufelge, wpadłem w dziurę na żeromskiego przy akademi /juz naprawiona/i d*pa blada, zwichrowana od wewnętrznej strony, uchodzi powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie chodzi o takie zdjęcia choć może i coś się z tego wykmini ogólnie chodzi mi o linki takiego typu jak tu http://www.a4-klub.pl/smf/moja_a4-b16.0/ a co do spotów to widać ludzi na forum ogólnym ale tu wcale nie zaglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to ty jeszcze zyjesz :decayed:

gdzie ty sie tyle ukrywales :tongue4:

a no nie bylo mnie. ale wrocilem niedawno. i samochod dalej robie. juz troche rzeczy w nim nowych zostalo wykonanych ale to nie koniec. a co do spota ja zawsze chetnie sie pisze tylko ze teraz chory w domu leze na lekach i dlatego nie dalem rady. ale zdarzylo sie kiedys ze bylo troche tych furek. ok 15 bylo. mam nadzieje ze wkrotce sie rozkreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...