Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

no wstyd konkretny ze w kielcach sie zebrac nie potrafia. k...a kilka osob by sie zdecydowalo i mozna by smialo sie spotkac. ruszcie dupska i mozna by sie wreszcie jakos umowic. akurat snieg spadl to ladnie mozna sobie posmigac, az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja chciałem , pisałem , byłem w kielach i tak... To CISZA :P Teraz sie rozgadaliscie po sprawie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że byłem w Ck wczoraj i w sobotę, wrażenia z jazdy niezapomniane, droga 5minut szybciej niż zwykle :-) i tylko jeden poślizg (kłaniamy się kierowcom autobusów ;linia Kielce-Ostrowiec)

grzanek bierz ekipę i na brody jak dudi zaprasza, ja się pod zaproszenie podpinam[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 14:29_________________________________________________warzyd dużo miałeś kłopotów przy wymianie kiery w b5? dużo elementów znaczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to może nowy termin spota?? Przyszła sobota nie ta w tym tygodniu tylko w następnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro śmigam do Kielc na szkolenie.Zastanawiam się , jaką trasą z Lublina najlepiej polecieć.Ktoś mi coś podpowie?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw 19 a potem w krasniku na 74 będzie najszybciej. Uważaj na czarne mondeo(najnowsze) i złotą vectre bo lubią trasę 74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw 19 a potem w krasniku na 74 będzie najszybciej. Uważaj na czarne mondeo(najnowsze) i złotą vectre bo lubią trasę 74

Oooo super.Dzięki serdeczne za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, godzina najlepiej 16 więc tworzę listę:

1. michał-oracz

2. siniakTDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, godzina najlepiej 16 więc tworzę listę:

1. michał-oracz

2. sliniakTDI

Siniak nie Sliniak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze.[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:21_________________________________________________

powiem wam że byłem w Ck wczoraj i w sobotę, wrażenia z jazdy niezapomniane, droga 5minut szybciej niż zwykle :-) i tylko jeden poślizg (kłaniamy się kierowcom autobusów ;linia Kielce-Ostrowiec)

grzanek bierz ekipę i na brody jak dudi zaprasza, ja się pod zaproszenie podpinam[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 14:29_________________________________________________warzyd dużo miałeś kłopotów przy wymianie kiery w b5? dużo elementów znaczy ??

grzanek mi to robil. chwile mu to zajelo. nic specjalnego chyba nie trzeba bylo robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede w KC o 16 tak wiec postaram sie przybyc tylko jeszcze gdzie mam was szukac???WTC czy Tesco jak by coś?

W zime to widze ciezko bedzie sie zorganizowac ale mysle ze jak bedzie lato i ciepło to jakos sprawniej to bedzie wszystko wygladało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...