Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

parę gratów z kabiny (mocowania dywaników i końcówki szyn foteli)

zgadam na GG

ps. ubite zdrowo, aż szkoda patrzeć...

Opublikowano

Wazne ze odpala :tongue4:

Opublikowano

No dzięki wielkie Doman13 jak cos jeszcze by komuś w rece weszło to dajcie znać..

Opublikowano

grzanek potrzebuje numery tego czujnika poduszki bocznej kierowcy[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________da rade podac czy musze rozbierac auto

Opublikowano

Wymieniając czujnik temp. paliwa w pompie vp37(silnik AFN 110) trzeba potem odpowietrzać pompę? Jeżeli tak to jak? :mysli: Jeżeli ktoś ten czujnik wymieniał niech poradzi żebym czegoś nie schrzanił ;(

Opublikowano
  • Autor

A po co chesz go wymieniać co się dzieje??? Najszybciej odpowietrzyć plakiem. Który czujnik potrzebujesz??

Opublikowano

Czujnik już kupiłem. Chce wymienić bo stary ma temp. -29C, a po ostrym pałowanie wzrośnie do -18C :gwizdanie: A mogę nic nie odpowietrzać? Mam jeszcze jedno pytanie czy podczas pałowania temp. 97C na klimatroniku\vag jest ok? Podczas normalnej jazdy mam 94,5C, a gdy włączę na klimatroniku nawiew na HI i wiatrak na maxa spada do 90C, termostat i płyn nowy, wszystko ori. Pozdrawiam!

Opublikowano

Tej pompy przy wymianie czujnika temperatury paliwa nie trzeba odpowietrzać, czujnik jest pod dekielkiem więc dużo roboty nie ma, ale jest tam (przy dekielku pompy) taka jedna upierdliwa śruba której bez odpowiedniego klucza raczej nie odkręcisz no chyba że się przygotowałeś i posiadasz taki kluczyk. Możesz też zaopatrzyć się w uszczelkę pod ten dekielek. Co do temperatury to może jeszcze nie jest jakaś wielka tragedia, ale musisz go naprawdę nieźle pałować może mu odpuść kapkie...

Opublikowano

Do nie typowej śrubki kupiłem kluczyk elektryczny taki trójkątny, ale był o 1mm za mały wiec lipa, w sklepie powiedzieli że to jest uniwersalny kluczyk, nie ma innego, ale idealnie nadał się od kompletu tylko trzy ścianki spiłowałem i był lux, po zdjęciu pokrywy pompy w nastawniku było pełno szlamu, galaretki :sick3: Uszczelka nową, stara była zgnieciona, odpalił od strzału, a co do temp. to olewam to bo właśnie zrobiłem logi dynamiczne na 5 biegu :evil: i od razu po nim statyczne i było 90C, jeszcze kolektor ssący i turbinkę wyczyszczę i na spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sprzedam radio panasonic cq 1303 mp3 4x50 miesiąc używane cena 200 pln

Opublikowano
  • Autor

który rok i ile poduszek i który dokładnie z pod fotela??

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Opublikowano
  • Autor

8d0959643A

Opublikowano

Chłopaki potrzebuję namiary na speca od klimy do golfa 4 manualnej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.