Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dzisiaj będzie nas armia :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
PS. Jak przeczyścić pierścień ABS?

3eba zdjąć jarzmo i tarcze rady niema :confused4: Ale spoko spoko najpierw zapniesz vaga i tam śpece stwierdzą co się dzieje :good:

Opublikowano

ja furke umyłem a dziś pogoda taka że szkoda gadać zanim przyjade to będzie u jeban......a po lusterka :decayed:

Opublikowano

Będzie ktoś z komputerkiem?? Mam pewien komunikat to skasowania, oraz jeden czujnik mi coś nawala. Trzeba by to sprawdzić :good:

Opublikowano

Inspekcja jedno spoto-piwo :D Dudi wiesz z z tym srubokretem to padnie na ciebie ? :decayed:

Opublikowano

Brawo panowie i panie . Nie spodziewalem sie az tylu samochodow :slina: fajnie sie bylo znowu spotkac w Kielcach ze starymi znajomymi i poznac nowych . Do zobaczenia na nastepnym spocie :hi:

A wlasnie wklejajcie fotki bo widzialem paru profesjonalnych fotografow :cool1:

Opublikowano

było nas spora ekipa :oklaski: :oklaski: :oklaski:

każde city miałoswoją reprezentację :tongue4:

Opublikowano

Miło było miło :) 20 aut!! Nosb froger dawać zdjęcia zapodam na NK :polew:

Opublikowano

haha spadaj, ja nie mam zdjęć, znaczy parę ale słabo Cię widać.. :decayed:

Plastuch i suhy nieźle dajecie na trase, kunie was poniosły? ahahha

Daniel się żalił że miał miękko w gaciach jak z Tobą wracał :naughty:

Opublikowano

Co Ty ja to wolo jechałem :) suhy warjował :naughty:

Opublikowano

dzięki za spota a droga :shocked: cholerka mgła jak mleko :decayed: dawajcie zdjęcia do galeri świętokrzyskiej. Jeszcze raz dzięki

Opublikowano

Ta jasne:D Ja to wolniutko 50'tką jechałem;) Moze to ktos inny był;d

Opublikowano

we dwóch żeście nieźle świrowali, dewianty :decayed:

Opublikowano

froger;d a To Ty jechałeś za mną co na tym wiadukcie wpadlem w poslizg?;p

Opublikowano

hahah właśnie o tym mówię, nieźle dawałeś na dwupasmówce, rzucało cię jak kota po śliwkach :decayed:

Opublikowano

bo jakis typo z a4 scial zakret i mnei zepchnął;d[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________ciesze sie ze zyje a nie;d

Opublikowano

"Co za pedal" scial ? :decayed: Rozwaliles mnie tym haslem :)

Opublikowano

to pedal bylo w zartach... :kox:

Opublikowano

No nie spodziewałem się że będzie aż tyle aut.

To był mój pierwszy raz :)

Szkoda że tak krótko i musiałem szybko uciekać.

Zaskakujące dla mnie jest to, że większość samochodów na spocie napędzanych była ON.

Nie mam nic przeciwko, ale osobiście nie wracam raczej do DIESLA.

PS. Gdzie można obejrzeć zdjęcia ze spota?

Opublikowano

To ty uciekles jak biegalem ze srubokretem i szukalem poliftow ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.