Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

a spocimy się dzisiaj czy jednak nie?[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 11:53_________________________________________________

przyjechalbym ale wdg wszytikch znakow na niebie i ziemi nie bede mial silnika hehe

to moim pojedziemy :decayed:

mARCIN607 chciałeś sie przejechać 1.8T na 19" ja przewioze Cie 1.8T na 15" :polew:

plan był na 19 i Q :wallbash: :wallbash: poczekam na to 2,7 i wtedy wpakuje się na jazdę :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

diesla tylko musze wymienic swiece i nie wiem jak odkrecic te cholerne przewody[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 16:47_________________________________________________koledzy da sie cos zrobic z taka lampa http://www.postimage.org/image.php?v=Ts20xddJ[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 16:53_________________________________________________http://www.postimage.org/image.php?v=Ts20yGw0

http://www.postimage.org/image.php?v=Ts20DAOJ

ta lewa[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 16:56_________________________________________________koledzy i co z tymi przewodami jak je odkrecic i pomorze ktos z tymi lampami?

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 09:00_________________________________________________koledzy przepraszam z przewodami moja wina nie mam odkrecanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ci sie stało z ta lewa?? jak chcesz takie zakładac to moge Ci moje opchnąc to se zrobisz z czterech dwie hehe:) jabęde wymieniał u siebie tylko czekam na nowe od Grzanka.. lewa mam rozklejoną takze będzies zmiał łatwo siedostac do środka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek gdzie mi zrobia tanio alternator a dobrze w kielcach?bo mi łorzysko padło to jak mi juz wyjmą to zeby zrobili juz caly[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 06:35_________________________________________________koledzy a co to nikt juz nie siedzi na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie dobrze i w miare dobrych pieniadzach[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:05_________________________________________________a tak apropo kiedy jakis spocik na zakonczenie tego sezonu?[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:14_________________________________________________taki wiekszy zeby nas wiecej bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie dobrze i w miare dobrych pieniadzach[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:05_________________________________________________a tak apropo kiedy jakis spocik na zakonczenie tego sezonu?[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:14_________________________________________________taki wiekszy zeby nas wiecej bylo

Chyba najpredzej w ostrowcu bo chyba tam sa teraz swietokrzyskie spoty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tym spotem to ostatnio idzie jak krew z nosa... jak tak to wszyscy będa a jak co do czego to pustki takie że aż echo idzie...

No ale może wkońcu odezwie sie duch klubowicza wkazdym i ruszycie państwo swoje " cztery koła " na spota hehe :P

To może bede pisął dużymi literami żeby w oczy kuło..

Ogólnowojewódzki Zlot Jesienny

Kielce Parking WTC

15 Listopada 2009

Godzina 15.00

Obecność OBOWIAZKOWA

No to teraz rezerwować miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a co Ty w domu robisz o tej porze?

nie na spocie? :gwizdanie:

Nie dawno wrocilem z pracy i sie nie wyrobilem, bede za tydzien :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: będe-mało brakowało i bym nie zauważył :laghing2: :laghing2:

może zrobimy listę obecności :rtfm: :rtfm:

Z Tym spotem to ostatnio idzie jak krew z nosa... jak tak to wszyscy będa a jak co do czego to pustki takie że aż echo idzie...

No ale może wkońcu odezwie sie duch klubowicza wkazdym i ruszycie państwo swoje " cztery koła " na spota hehe :P

To może bede pisął dużymi literami żeby w oczy kuło..

Ogólnowojewódzki Zlot Jesienny

Kielce Parking WTC

15 Listopada 2009

Godzina 15.00

Obecność OBOWIAZKOWA

No to teraz rezerwować miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...