Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dawajcie jakis termin :) Ciapniemy jakas kielbache :)

PS : tadzik widziany dzisiaj w jedrzejowie :P Lecialem na kato kolo 9:30 i wjezdzales na rondo ! Mamy cie! :D

Ty ale jak się lansował, z jedną ręką na kierownicy :decayed:

hehehe

to go podsumowali :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jaki termin Panie i Panowie

Opublikowano

Proponuje najbliższy piątek albo niedzielę.

Opublikowano

hehe.. no co trzeba sie skupić przy wjeździe na rondo a pozatym to macie ciemne autka i ciężko was wypatrzeć gdzieś :) nie to co ja hehe :naughty::) a tak serio to miałem taki zakręcony dzień że wybaczcie panowie :) cały dzień spędzałem nad pasowaniem klejeniem itd.. mojego zdrerzaczka i intercoolerka :) ale dobre wieści bo już tylko ostatnia warstwa włókna i wygładzanie:) i malowanko także być może już nie długo bedzie wisiał tam gdzie trzeba:)

No to proponuje niedziele może?? 4 października o 16 a miejsce to wybierzcie tak zeby było jak grila zrobić:)

P.S. Nosb kurde podziwiam Cie za to jak to tam upchałes pod tym zderzakiem :) dopiero jak sie zacznie to widac ile dłubania jest przy tym ale liczy sie efekt:) na szczęście jestem już bliżej jak dalej:)

Opublikowano

My cie nie zauwazylismy tylko Ania :D Czekaj czekaj zobaczysz co sie bedzie teraz tam upychalo jak dobrze pojdzie ;)

Opublikowano

w takim razie pozdro dla Ani podziekowac za spostrzegawczość :) hehe no aż strach sie bać cos tam wymyślił :)

Opublikowano
w takim razie pozdro dla Ani podziekowac za spostrzegawczość hehe no aż strach sie bać cos tam wymyślił

Ja to się boje bo mi powiedział :decayed:

Opublikowano

Cały Daniel i ta jego skromność :gwizdanie:

Opublikowano

To gdzie ,kiedy i o ktorej zlot tych naszych padlin :kox: bo dawno sie z wami nie widzialem :naughty:

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

Opublikowano

niedziela??

Opublikowano

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Opublikowano

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

Opublikowano

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Opublikowano

to pogadane :polew:

Dudi jak jedzie tylko klubowiczy wypatruje

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Opublikowano

to pogadane :polew:

Dudi jak jedzie tylko klubowiczy wypatruje

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol :kox:

Marcinku fajnie bylo wczoraj :good:

Opublikowano

to pogadane :polew:

Dudi jak jedzie tylko klubowiczy wypatruje

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol :kox:

Marcinku fajnie bylo wczoraj :good:

maz zagramanica a poza tym nie ma prawka

wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox: :kox:

Opublikowano

było nieżle i coraz ciekawiej jest-ludzie przyjeżdzają jest dobrze

to pogadane :polew:

Dudi jak jedzie tylko klubowiczy wypatruje

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol :kox:

Marcinku fajnie bylo wczoraj :good:

maz zagramanica a poza tym nie ma prawka

wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox: :kox:

właśnie chce się audi jeżdzić tio męża za granicę do pracy wysłała :polew: :polew:

Opublikowano

było nieżle i coraz ciekawiej jest-ludzie przyjeżdzają jest dobrze

to pogadane :polew:

Dudi jak jedzie tylko klubowiczy wypatruje

Aniolku nie jechalas czasami we wtorek o godz 8.20 na trasie Blizyn -Skarzysko w strone Skarzyska , :wink4:

nie pamietam

mozliwe...

ale czy to akurat wtorek byl :mysli:

Wtorek czyli dzisiaj rano :wink4: masz bardzo specyficzny griil i tak mi sie wydawalo ze to moze twoja fura :gwizdanie:

a nie,dzisiaj to nie,myslalam ze zeszly wtorek

dzis odwiedzalam sluzbe zdrowia :wallbash:

Reke bym dal sobie uciac, moze ci marz furę buchnol :kox:

Marcinku fajnie bylo wczoraj :good:

maz zagramanica a poza tym nie ma prawka

wiec do mojej furmany bez pozwolenia nie wsiada :kox: :kox:

właśnie chce się audi jeżdzić tio męża za granicę do pracy wysłała :polew: :polew:

no co,w koncu na paliwo ktos musi robic,zeby jezdzic mogl ktos :tongue4:

Opublikowano

Chyba wszystkie kobiety tak maja :gwizdanie: moja tak samo ,moje pieniadze to sa jej pieniadze a jej pieniadze to sa jej pieniadze :polew: .No tak chlop jest tylko do roboty ,gotowania, sprzatania,prasowania,tankowania oczywiscie paliwa :cool1: . A do czego bog stworzyl kobiete :mysli: bo zabardzo to niewiem :kox:

Opublikowano

jak to do czego ..... :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.