Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha:D:D Klatka powiadasz:D

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a nastepnym razem sie przyjedzie

tiaaa tylko to pewno bedzie juz zima,zanim sie kolgostwo zbierze...

A ja Ciebie i Twoje auto Aniołku widziałem dziś na giełdzie w miedzianej górze staliśm Seledynowym Avantem B5 na tym samym parkingu Co Twoje auto!!! Autko poznałem po Kominie :decayed: A no i po klubowej naklejce :wink4:

Opublikowano
a nastepnym razem sie przyjedzie

tiaaa tylko to pewno bedzie juz zima,zanim sie kolgostwo zbierze...

A ja Ciebie i Twoje auto Aniołku widziałem dziś na giełdzie w miedzianej górze staliśm Seledynowym Avantem B5 na tym samym parkingu Co Twoje auto!!! Autko poznałem po Kominie :decayed: A no i po klubowej naklejce :wink4:

i sie nawet nie przywitali...

swinie!!!

Opublikowano

Plastuch jak lala pali ? :D Duzio ? :D

Opublikowano
i sie nawet nie przywitali...

swinie!!!

No dobra Ciebie niewidziałem ale auto :decayed: Ale jak następnym razem będe Cię widział to z daleka będe krzyczał i machał :)

Plastuch jak lala pali ? Duzio ?

Myśle że 12nastką się zdowoli w cyklu całkowicie wymieszanym :decayed:

Opublikowano
i sie nawet nie przywitali...

swinie!!!

No dobra Ciebie niewidziałem ale auto :decayed: Ale jak następnym razem będe Cię widział to z daleka będe krzyczał i machał :)

:polew: :polew:

no,to wybaczam

:cool1:;)

Opublikowano
Plastuch jak lala pali ? Duzio ?

Myśle że 12nastką się zdowoli w cyklu całkowicie wymieszanym :decayed:

No i gites :):good:

Opublikowano

Tanio jeździcie, tanio :decayed:

Opublikowano

Ano :naughty: Butle mam dwie do wyboru :wink4::piroman:

Opublikowano
no,to wybaczam

:cool1:;)

:tongue4:

No i gites :):good:

:notworthy:

Tanio jeździcie, tanio

największa heca jest jak się odpycham :gwizdanie: A na wsi gadaja że podobno i Ty kolego luksowej taniości chcesz sprubować :decayed:

Opublikowano

Pan Niemczyk mi tu wciska tani gaz :naughty:

Opublikowano

Bo trzeba sobie pomagac :decayed:

Opublikowano

koledzy kiedy kolejny zlocik?? :hi:

Opublikowano

No właśnie może coś pospocimy?

Opublikowano

a mnie juz dawno nie bylo i widze ze tylkok dwa zlociki mnie ominely. To moze w niedziele na wtc

Opublikowano

Mi niedziela pasi :good:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 18:19_________________________________________________coś tu cicho :gwizdanie:

Opublikowano

wracam Dzisiajz Krakowa o 16 myślę podjadę na WTC możę coś się dzieje i nawet stała ekipa ale BeMek :polew: :polew: :polew: :polew:.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 17:26_________________________________________________a może by tak coś w sobotę?? jakis spocik na WTC?

powstała nowa iniscjatywa

http://www.a4-klub.pl/smf/all_spoty_ostrowieckieponiedzialek_1900-t93542.0.html

Opublikowano

kierownik ja mam strasznie napięty plan nadchodzącego Weekend-u Piątek koncert najlepszego zioma, sobota kawalerskie brata :drunk: :drunk: niedziela chrzciny na których będe chrzesnym :evil2:

A Więc Ja proponuje następny piątek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jestem za powypychałem trochę parchów z podwórka to będę miał więcej czasu...:)

Opublikowano

to jutro na wtc o 18?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.