Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postaram się być, najwyżej się troszkę spóźnię :>

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja raczej bede :)

PS : suhy mam kogos kto ci porzadnie spoleruje autko :) Cena to 250 zl moze nie tanio ale chlopaki nie odwalaja fuszerki : wala sciernym i dopiero polerka a nie na odwal sie sama pasta :) Wiec op takim zabiegu wszystki plytkie rysy znikaja . Ja bede im niedlugo swoja wstawial.

Jak cos to wal do mnie dam Ci namiary.

Suhy zabierz sie z plastuchem :)

Opublikowano

Ogion czemu jak jedziesz przez Hucisko to nie staniesz na gawede :wink4:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 20:20_________________________________________________

kupy nie będzie, spot przecież zaplanowany niedziela 17 na zalewie w borkowie koło tamy..

No to fajnie tez bede ,jak tam pompki :gwizdanie:

Opublikowano

dudi przewieziesz mnie tym twoim dieselkiem :) zobacze jak to gna z ciekawosci :)

Opublikowano

Nosb a gdzie ta polera?

bo moze i ja bym sie zastanowila?

:mysli: :mysli:

Opublikowano

Nosb "prześpię się z tym" i dam Ci odpowiedź.;p Może przyjadę jutro na zlocik;p ale nie na 100%;p

Pozdrawiam:D

Opublikowano

dudi przewieziesz mnie tym twoim dieselkiem :) zobacze jak to gna z ciekawosci :)

Nie ma sprawy :kox: ale szalu niema :cool1: to tylko disel :> tak ze nie oczekuj zbyt wiele . Gdybys mial 1.6 to moze moglbym Cie przez chwilke uszczesliwic ale ty ma 1.8TQ ponad 200KM wiec w jaki sposob moge sie rownac ze swoim klekotem do twojego pocisku :wink4: Jedyny plus na moja korzysc to spalanie i kasa jaka trace na paliwo grzanek wie ile ja kasy trace na paliwo :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szejk :wink4::decayed:

Opublikowano

szejk :wink4::decayed:

Prawie :polew:

Opublikowano
No to fajnie tez bede ,jak tam pompki

Udało mi się znaleźć pompke z takim samym oznaczeniem jak moje i chodzą idealnie, tak że dudi podrzuce ci jutro te twoje.

Opublikowano
No to fajnie tez bede ,jak tam pompki

Udało mi się znaleźć pompke z takim samym oznaczeniem jak moje i chodzą idealnie, tak że dudi podrzuce ci jutro te twoje.

Ok :good:

Opublikowano

aniolek robia to chlopaki troszke za blizynem. Wlasnie odebralem od nich zderzak i klape z malunku i jestem zadowlony (a kazy wie ze z malo ktorego lakiernika sie jest zadowolonym :naughty: ) Co prawda malowali bez komory ale jest ladnie polakierowane :) Jakos niedlugo beda mi malowali przedni zderzak i wtedy cala wypoleruje u nich :)

dudi spoko :) tak po prostu z ciekawosci mi chodzi :) Nigdy z nikim nie smigalem mocnym dieslem :)

Opublikowano

Panowie jak ktoś nie wie jak na spota trafić to może sie podpiąć do mnie bo będę przez Kielce leciał:) musze zahaczyć o praktikera :P także możemy sie umówić o 16.30 na WTC jak ktoś chce i podbije po was..

No jak tak wszyscy dopiszą to niezła frekwencja sie zapowiada.. ale nie chwalmy dnia przed zachodem :P

P.S. niestety grilla nie będzie bo zajęty dziś.. ale gorąc taki to i sie jeść nie chce tylko woody woody...

Opublikowano

to chociaz zdjecia robcie :wink4:

Opublikowano

to chociaz zdjecia robcie :wink4:

A ty aniolku nie zamierzasz przyjechac :cool1:

Opublikowano

to chociaz zdjecia robcie :wink4:

A ty aniolku nie zamierzasz przyjechac :cool1:

niestety,nie tym razem

ale nastepnym Was nawiedze... :polew: :polew:

Opublikowano

No to bedzie bal samcow :confused4::kox:

Jeszcze grila nie bedzie :wallbash: to ja przywioze chociaz paczke biszkoptow i orezade :decayed: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 11:14_________________________________________________Fajnie bylo , dzieki Nosb za przejazdzke niestety 100KM roznicy robi swoje .Chociaz powiemm ci ze i moja tez chyba nie chodzila tak jak powinna . :cool1:

Grzanek naladuj baterie do laptopa to przyjade kiedys i zrobimy logii bo faktycznie toto nie jedzie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:27_________________________________________________huzio00 tobie tez to calkiem przyzwoicie chodzi :wink4:

Opublikowano

dudi objadlo Ci sie :D 100 KM to raczej nie bedzie roznicy :) moja dupohamownia ci to mowi :) hehe :) BTW : wariat drogowy jestes :P Pozatym w tych dieslach wszystko pieknie tylko te krotkie biegi itp... niby liczby a sie trzeba tymi biegami namachac :wallbash:

no a huzio dzielnie sie trzymal z nami ;) my odbilismy po drodze na mala sesyjke :)

Plastuch a ty :punish:

Miejscowka bardzo fajna. Co prawda kawalek odemnie ale a sie przezyc ;) I ile dupeczek :D haha :D tylko sie ogladac :D hehe :D

Opublikowano

dudi objadlo Ci sie :D 100 KM to raczej nie bedzie roznicy :) moja dupohamownia ci to mowi :) hehe :) BTW : wariat drogowy jestes :P Pozatym w tych dieslach wszystko pieknie tylko te krotkie biegi itp... niby liczby a sie trzeba tymi biegami namachac :wallbash:

no a huzio dzielnie sie trzymal z nami ;) my odbilismy po drodze na mala sesyjke :)

Plastuch a ty :punish:

Miejscowka bardzo fajna. Co prawda kawalek odemnie ale a sie przezyc ;) I ile dupeczek :D haha :D tylko sie ogladac :D hehe :D

No to zapodajcie jakies foto z tej sesyjki :kox:

Opublikowano

Dzięki Daniel za przejażdżkę, jednak te 150 koni różnicy robi swoje :decayed:

Tyle odemnie :

93096ee43ea6ba6dm.jpg 319c6d8e40435ee1m.jpg ade056f6a962c6cam.jpg b3323b547243ed6fm.jpg f4386c5cb1c59d4em.jpg 3f82b59185185957m.jpg c08232d85485dd4fm.jpg 337eb3faaa146905m.jpg

Miejscówka dobra, fakt nie ma zasięgu, ale dziewoje fajne :polew::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.