Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mamy nowego/starego klubowicza :P Wrocil do A4 ;) Pucuj sie judaszu nawrocony :)

:mysli: Nosb ty mnie chyba z kimś mylisz :tongue4: Ja na ostatnim spocie byłem ale Ciebie niestety tam nie widziałem :cool1:, chociaz sie zapowiadałeś.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie o tobie kolego mowa :)

Kupil sE dzisiaj cwaniaczek :) 1,8TQ :)

Judaszku no wychyl sie :)

Opublikowano

Cicho być łysy :decayed:

Nie ma z czym to się nie wychlam :)

Opublikowano

wyglancuj i zrob fote z d*py strony :P hehe ;) nie no zarcik pucuj pucuj :D

Opublikowano

wyglancuj i zrob fote z d*py strony :P

szyderca :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

To jak działamy cos z tym spotem?? ja opuściłem ostatni ale kolejnego to sobie nie wydaruje!!

Może niedziela??

Opublikowano

No jak najbardziej tylko masz na myśli tą niedzielę za tydzień? bo tu koledzy coś wspominali że bardziej za tydzień chyba pasuje.. co wy na to?

Opublikowano

ja też bym był za niedzielą za tydzień :)

Opublikowano

hm no raczej następna niedziela albo sobota wieczorkiem :)

Opublikowano

to co pasuje wszystkim przyszła niedziela koło 17..18? teraz gdzie jedziemy? może na ta Cedzyne jest tam sporo cienia a w takie gorące dni to chyba podstawa.? no chyba że sie na plaże wbijemy i do wody hehe :P

Opublikowano

a jednak zmieniłem zdanie!! Właśnie wruciłem z mostek i proponował bym jednak spotkać się o wcześniejszej porze dnia i woda gryl i kiełbachy :decayed: Niekoniecznie muszą być to mostki ale jeżeli będzie ciepło i słonecznie to namawiam na taką formę rekreacji :tongue4:

Opublikowano

Mojej panny nie widziales ? :D Puscilem ja na samopas :D haha :)

Kurde na mostkach to nawet nie ma auta gdzie postawic teraz :kwasny:

Opublikowano
Mojej panny nie widziales ? Puscilem ja na samopas haha

No to kurde żut beretem masz i niepodpiłeś :tongue4: A powiem Ci że było dużo Niewiast i nieogarniałem :decayed:

Kurde na mostkach to nawet nie ma auta gdzie postawic teraz

O i właśnie dlatego proponuje ekipe zebrać tak po wczesnym obiedzie, zanim amatorzy słonecznych kompieli licznie przybędą :decayed:

Opublikowano

A jaka tam woda na mostkach jest?

Można do niej wchodzić? sanepid dopuścił.

Bo jak będę i woda jest ok to nie odmówię sobie przepłynięcia tam i zpowrotem

A i ja proponuję godzinę 17-18 wtedy wszycy się już zwijają a woda jest nagrzana i ciepła...

Opublikowano

18 to troszke za puzno no chyba ze chcecie komary nakarmic :kox:

Opublikowano

Mozna plywac normalnie. Sek w tym ze tam nawet przed poludniem sa tabuny ludzi :) Co nie przejezdzam to tlok :)

Opublikowano

Panowie:D To wkońcu kiedy i gdzie:) Myślę że bym zawitał;)

Opublikowano

kiedy już wiadomo :) za tydzień w weekend tylko jaki dzięń konkretnie no i miejsce trzeba wybrac.. zapowiada sie ładny spocik także miejsce ważna rzecz żeby miały sie gdzie nasze OOOO rozstawić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.