Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Można do niej wchodzić? sanepid dopuścił.

Tego nie wiem ale :wallbash: Ale za to przy tak zwanej plaży :) woda jest stojąca więc jest ciepła i aż się prosi żeby wejść :decayed: Jak przyjedziemy w niedziele tak w okolicach 18nastej to niebędzie gdzie zaparkować :cool1:

Ewentualnie możemy się w piątek około 18nasetj lub sobote ustawić około 16nastej i napewno miej będzie ludu niz niedzielą

Musimy wybrać dokładny termin i godzinę :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie:D Jestem nowy na forum więc nie będę decydował ani proponował. Czekam na decyzję odnośnie czasu i miejsca:D

Opublikowano

W tym borkowie ostatnio była nawet fajna ta miejscówka i z parkowaniem i grillem chyba też nie powinno być problemu :)

Opublikowano
  • Autor

Tam nigdy nie ma problemu z miejscówką:)

Opublikowano

Panowie mam do sprzedania zderzak tylni po drugim lifcie z mojej lajzy.

Jesli ktos z okolicznych go chce to 100 zl .

Opublikowano

Panowie macie może kontakty w miejscowości Zagnańsk ?

Krzysztof Lisowski - taka osoba. ul. Szałas 62 ..

Kupiłem od niego komplet KYB ze sprężynami. Paczka przyszła jak byłem na urlopie, wczoraj otwieram, a tam 2szt BOGE (w tym jeden uszkodzony całkowicie, przygnieciony - praktycznie nie ruchome tłoczysko) + 2szt amorów MONROE.. zamiast 4xKYB - dzwoniłem dzisiaj do gościa, generalnie położył lachę..

Opublikowano
  • Autor

Zagnańsk to mała miejscowość to był jakiś sklep czy prywatna osoba

Opublikowano

Prywata.

Opublikowano

koledzy jaki akumulator bedzie do mojego avf? chodzi mi o parametry?

Opublikowano

To co ludziska gdzie wkońcu sie zbieramy? może faktycznie na ten Borków przy tamie? no i jaki dzień..? sprężać sie bo już czwartek :P

Opublikowano

Nosfer ale kupowales przez allegro ? Zglaszaj do nich i tyle na razie. Jak nie wyjdzie idz na policje. Mowie z doswiadczenia :)

Opublikowano

Nosfer ale kupowales przez allegro ? Zglaszaj do nich i tyle na razie. Jak nie wyjdzie idz na policje. Mowie z doswiadczenia :)

Nosb, wiem o tym doskonale stara wyga prawna ze mne :naughty::tongue4:

Tylko, że Ja byłem na urlopie, nie miałem dostępu do neta, znajomy mi to kupił, tylko pajac nie przybił aukcji tylko umówił się z nim "poza allegro" :wallbash: :wallbash:

To jest mój dobry kolega, z kasą u niego krucho i nie chce go dobijać akcjami typu, twoja wina ty sie martw.

Jak nie odzyskam kasy to jakoś to przeżyje..

Napisałem do Allegro, bo mam jedynie link tamtej aukcji, ale marnie to widzę, żeby mieli jeszcze zdjęcie i opis.

W aukcji było zdjęcie amorów z pewnej odległości, opis wskazywał na KYB. Poszedł bym wtedy do sądu na podstawie normalnej umowy kupna-sprzedaży, a na dowód mam SMS + list przewozowy + (i tego nie mam= zdjęcie i opis aukcji). Jak będę miał zdjęcie to mi nie powie, że podmieniłem amory i sprawa jest moja.

Głupia sprawa.

"Człowiek uczy sie całe zycie a umiera i tak głupi ... :gwizdanie:

- zawsze za nauke trzeba zapłacić - niestety" :)

Opublikowano

To allegro to pic na wode to ich cale bezpieczenstwo. W razie draki kaza sie dogadywac a potem wypinaja d*pa i kieruja na policje i do sadu :/

Opublikowano

Właśnie tak mi napisali.. Zachaczył tez o daleko idącą pomoc dla organów ścigania..

Zapytałem czy nie mają jakiegoś rejestru w swoich bazach dot. wystawianych aukcji przez użytkowników allegro. .. Czekam na odp. Gdyby załatwili mi takie zdjęcie z aukcji, to mam problem z głowy, bo koleś nie wmówi mi na rozprawie, że podmieniłem amory.. I po faworach.

No, ale nie wiem jakie są szanse...

Opublikowano

To co ludziska gdzie wkońcu sie zbieramy? może faktycznie na ten Borków przy tamie? no i jaki dzień..? sprężać sie bo już czwartek :P

Borków. Niedziela :>

Opublikowano

lojeju widze znowu zdecydowanie do d*py :gwizdanie:

o organizacji nie wspomne :naughty:

nowy klubowicz nam doszedl-to juz cos :cool1:

Opublikowano

xD Który jeszcze nie ma prawka:D miało być w zeszły poniedziałek a może będzie na jutro... Ale jestm chętny:D

Opublikowano

xD Który jeszcze nie ma prawka:D miało być w zeszły poniedziałek a może będzie na jutro... Ale jestm chętny:D

nie ladnie :bicz3: :bicz3:
Opublikowano
;) Aniołku nie wiesz kto w skarżysku lub okolicach zorobiłby mi tanio i łądnie polerke auta?:D
Opublikowano

;) Aniołku nie wiesz kto w skarżysku lub okolicach zorobiłby mi tanio i łądnie polerke auta?:D

w Skarzysku to najwyzej sam mozesz sobie strzelic pozadna polerke,bo inaczej albo zedra full kasy,albo spierd**

a tak powaznie-najblizej cus,to chyba Kielce :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.