Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Grzanek dobrze ,ze chociaz Ty bedziesz......bo normalnie, az wstyd.......zebym sama jechala....

Reszcie ekipy z Kielc naleza sie pozadne...... :bicz3: :bicz3:

Najpierw wszyscy chetni a pozniej, jak przychodzi co do czego to wszyscy sie wylamuja.....

Ja z was wszystkich mam najdalej, chora jestem...a i tak na spocie bede..... :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:wallbash:

Pracuje :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie będzie mnie, tylko teleporter mnie ratuje, 15.30 kończe pracę, a i tak jest to wyjątkowo wczesnie.

Przepieprzona ta Warszawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela jak tam Ci się leciało do domku, po zmroku to już ta droga jest prz.... nie widać ani dziur ani uskoków. No ale jakoś sie dojechało do domciu, spocik udany i niech reszta żałuje pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiaja specjalisci od manipulacji.. Dzieki tym drogom nie zasniesz przed kierownica, bo caly czas musisz sie miec na bacznosci.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czas chyba pomyśleć coś nad jakimś spocikiem u nas bo coś się zastało, jacyś chętni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieże ze sie tak ekipa wykruszyła, pewnie sen zimowy :D no ale zawsze jest nas dwoje wiec może ktoś jeszcze dołączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouuu :D Nie chce ktos ciemnych lampek na tył do sedana ? B5 ofkorsik ? :) za 280 oddam na miejscu ;) Moze deczko mniej nawet :D

PS : ktos pisze sie na mini spota w piatek wieczorem ? :)

Bede w kielcach na 2-3 godzinki i mozna sie styknąc jakąs gromadką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana stajla ;) Ale w sumie po głowie łazi mi zmiana tez na A6 C5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie widzę ze coś sie klubowicze uciszyli nie ma chętnych na spoty??? Nosb nie zdradzaj pięknej marki :audi: a A6 to tez fajne autko :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E innej marki to ja nie chce ;) A to tylko tak mi łazi po glowie :) Musiałbym najpierw moje dobrze sprzedac :) A w sumie nie wiem czy uda mi sie potem trafic jakąs fajna C5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh fajnych C5 jest dużo tylko kwestia kaski jaką się ma do dyspozycji. Tylko jaki silniczek tam widzisz disel czy benzynka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej 1,8 T ;) I koniecznie Q :) w sumie sam nie wiem czy sprzedawac moja ;) Zobaczy sie :) TO chce ktos lampy ? :D I kiedy jakies spociwo ? :D Tylko tak zeby sniegu było to sie poslizga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym śniegiem to jest teraz naprawdę poj... ale na spocik też jestem chętny. Jeśli chodzi o Q to za***ista sprawa żałuje że wcześniej o takim napędzie nie pomyślałem pzdr :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...