Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a w bixie B7 można recznie wyregulowac lampe? Samopoziomowania narazie nie zakladam a zastanawiam sie czy ręczne w ogole mozna to wyregulowac. Ewentualnie vcds.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie wyregulujesz :)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To je to to?

cc8f7fefca92a438796648a0173306a2.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy samopoziomowanie będzie działać w lampach bez xenonu? Przymierzam się do założenia xenonów, ale nie chce zmieniać lamp tylko same soczewki i nie wiem czy samopoziom będzie działał na silniczku ze zwykłych lamp czy muszę kupić silniczki od lamp xenonowych lub całe lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki sa inne. Krokowe.

Poza tym trzeba wykonać poprawną instalację. Bez tego nie ruszą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem czy bawić się w zmianę silniczków, soczewek i zakup nowych przetwornic czy kupic nowe uzbrojone lampy xenon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie co zdecydujesz i tak zostaniesz bez regulacji.

Żeby działał samopoziom MUSISZ wykonać całą instalację. Łącznie z przelutowanien istniejących kabli do lampy, pod silniczki samopoziomu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie co zdecydujesz i tak zostaniesz bez regulacji.

Żeby działał samopoziom MUSISZ wykonać całą instalację. Łącznie z przelutowanien istniejących kabli do lampy, pod silniczki samopoziomu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jestem tego świadomy, że muszę wykonać instalacje samopoziomowania, z tym nie będzie najmniejszego problemu, chodziło mi tylko czy normalne lampy mi to obsłużą. Zdecydowałem, że jednak powymieniam graty w moich lampach, od razu wpakuje silniczki z BMW i wykonam samopoziomwanie dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt jest taki sam. Silniczki są zamienne. Ale elektrycznie niestety już nie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkalem na problem. wywala mi blad 01539 wyregulowac swiatla... po przekreceniu zaplonu robi test swiatel napiecie na wtyczce czujnika wynosi 1.5v. Napiecie na przednim czujniku wynosi 0.5v na tylnim 0.02v. Wymienilem czujnik na sprawdzony od kolegi i dalej napiecie 0.02v. gdzie szukac przyczyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co i jak.
Miałeś działający system czy dopiero montujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 15:11, samuraj995 napisał:

Napotkalem na problem. wywala mi blad 01539 wyregulowac swiatla... po przekreceniu zaplonu robi test swiatel napiecie na wtyczce czujnika wynosi 1.5v. Napiecie na przednim czujniku wynosi 0.5v na tylnim 0.02v. Wymienilem czujnik na sprawdzony od kolegi i dalej napiecie 0.02v. gdzie szukac przyczyny? 

no to gdzieś jest przerwa w instalacji skoro na dwóch czujnikach jest to samo. Jeśli masz pewny przedni czujnik, to go załóż jeszcze na tył i sprawdź, czy wartości się ruszą. Jeśli nie - instalacja gdzieś leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 13:06, kaju napisał:

no to gdzieś jest przerwa w instalacji skoro na dwóch czujnikach jest to samo. Jeśli masz pewny przedni czujnik, to go załóż jeszcze na tył i sprawdź, czy wartości się ruszą. Jeśli nie - instalacja gdzieś leży.

Napięcie na wtyczce jest i wynosi 1.5v podmiana nic nie dala

Dnia 25.03.2017 o 15:51, GreGoriO napisał:

Ale co i jak.
Miałeś działający system czy dopiero montujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Była instalacja i działało. Zmieniłem lampy na bixy chciałem je wyregulować i o tyle mam z poziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to instalacja lamp do sprawdzenia.
Spisz kolory jaki masz w lampie i do ktorego PINu wtyczki idą. Moze tutaj jest problem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalację mam ori pod xenony. Silniczki w lampach działają. Przed nieudaną procedurą ustawiania świateł wszystko smigalo, a teraz niemogę dokończyć procedury bo mam błąd 01539

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale zmieniałeś lampy, dlatego sugeruję sprawdzenie jej  instalacji, skoro nie dotykałeś reszty.

zresztą możesz również zrzucić schowek i dla pewności przedzwonić kable idące do czujników.

Masz możliwość wrócić do starych lamp?  silniczki też zmieniałeś czy są ze starych lamp?
przełóż i zobacz czy czy problem znowu się pojawi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, GreGoriO napisał:

no tak, ale zmieniałeś lampy, dlatego sugeruję sprawdzenie jej  instalacji, skoro nie dotykałeś reszty.

zresztą możesz również zrzucić schowek i dla pewności przedzwonić kable idące do czujników.

Masz możliwość wrócić do starych lamp?  silniczki też zmieniałeś czy są ze starych lamp?
przełóż i zobacz czy czy problem znowu się pojawi

 

 

Ok jutro sprawdzę kable za schowkiem. Silniczki juz podmienialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...