Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów A4 B6

wrclaguna

ale numer niby pasuje z opisu pierwszej strony ?

moduł jest ok. Numer się zgadza.

Czujniki poziomowania są takie same z przodu jak i z tyłu. Jęsli numer zaczyna się na 8E0 to będą pasować.

Różnią się tylko mocowania z przodu i z tyłu. Ważne jest żeby kupić czujniki z mocowaniami (szczególnie tylne).

Np. Te mocowanie tylne jest nic nie warte bo ucięte:

Tu jest ok:

Witam koledzy potrzebuje pomocy kupilem audi rozbitą i ma urwane kable od pozomowania swiatel(Xsenon) przy lewym przednim kole.Nie ma też wtyczki przy samym czujniku.Wtyczke dopasowalem tylko gdzie który kolor kabelka do jakiego pinu?? Kable sa trzy fioletowo-żółty fioletowo-czerwony i fielotowo-brązowy czy to są te???

Niech mnie ktoś poratuje :) W instrukcji jest napisane żeby podłączyć pin 17 pod pin 11 w włączniku świateł. Mam instalację High ale pin 11 mam wolny :eusathink: Instalację przerabiałem rok temu, coś spierdzieliłem?? Wszystko działało poprawnie :facepalm: Włącznik z funkcją auto. Nie mogę znaleźć instrukcji ale tam się chyba pin 11 przekładało. Może ktoś się orientuje.

Witam też próbuje wykonać samopoziom w mojej a4b6 pozostało mi kupić czujnik przedni i tylny .Kilka postów wyżej padło pytanie czy zmieniła sie numeracja czujników ? Bo te wymienione przez autora modyfikacji generalnie nie wystepują w pop.serwisie aukcyjnym , natomiast te oferowane sa sygnowane jako przeznaczone do a4b6 .Pozdrawiam i prosze o podpowiedź..

sa czujniki od b6 i od b7 nie roznia sie niczym.tylko jak kupisz z b7 i z kostkami z kawalkiem przewodu to trzeba bodajze 1 pin przepiac

Czujniki od b6 i od B7 trochę się różnią wiem bo ma oba u siebie tyle że jedne z przodu drugie z tyłu.

Od B6 są z takim prostokątem wpisanym w środku ;) a od B7 są okrągłe i zamiast prostokątów jest tak jakby drugi okrąg.

Różnią się tylko wyglądem i oba rodzaje działają naprzemiennie w B6 i w B7

dobra koledzy jestem nastepny, ktory chce zrobic samopoziom... brakuje czujników tyl i przód. prosze powiedzcie mi które sa na tyl a które na przod i ktore podejda do b6. zawieszenie mam s line oryginalne:

z długim pałąkiem i blaszką sa na przód a kótkie na tył

Pierwsze aukcje na przód a ostatnia jest tylny

no tak rozumiem, a ta zabawa polega przede wszystkim na prowadzeniu tych przewodów? czy jeszcze gdzies sa jakies haczyki?

U mnie po wymianie soczewek na te z B8 wszystko ładnie pięknie z wyjątkiem regulacji prawo lewo lampy od kierowcy. Byłem na regulacji w stacji, i facet powiedział, że jest zerwana. Mam na zapasie starą lampę i tam jest ta regulacja.

Jest możliwość jakoś ją przełożyć?