Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BRA osłona na maskę


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zastanawiam sie nad zakupem skorzanej oslony maski tzw. BRA.

Chcialbym dowiedziec sie czy ktokolwiek z was ma cos takiego u siebie na masce, jak to sie prezentuje w rzeczywistosci i najwazniejsze pytanie, czy czesc oslony zachodzaca na gril mozna

schowac wlasnie pod gril? Dokladniej mowiac chodzi o wyciagniecie grila, nalozenie oslony i przykrecenie grila spowrotem poniewaz w oslonie w miejsce grila przypada dosyc niesmacznie i nieestetycznie wygladajaca siatka, a mi zalezaloby na tym by wykorzystana i pokazana byla sama skora z ladnie kontrastujacym grilem....

Pozdrawiam! :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Bra u siebie, mi sie podoba. jedynie ta siatka na grillu średnio wyglada, ale to bede kombinowal na przyszly sezon z tym. zdjecia auta z Bra mozesz zobaczyc u mnie w profilu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moja_czarna_perelka_wersja_usa-t41141.0.html

kupujac bra musisz zwrocic uwage na jej jakosc wykonania, widzialem juz takie co wygladaly masakrycznie, skóra porozciągana, brak dopasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj tego . po pierwsze wygląda jak kondon na samochód, po drugie piasek i inne syfy tak czy siak będą się pod tę szmatę dostawać i tym bardziej porysujesz lakier. zresztą to wynalazek Amerykańców a Oni raczej nic gustownego jeszcze nie wymyslili :embarrassed:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Tommy powiedz mi czy faktyznie jest tak jak kolega tu pisze ze piasek i tak sie pod to dostanie.

I czy nie daloby rady wykrecic grila i wkrecic go spowrotem ale nakrecajac go na ta siatke?

jak stanik z PRLu czy kondom mowicie...kwestia gustu. mi oglem za***iście sie to podoba tylko wlasnie ta siatka na grilu mnie przeraza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się lakier wyciera jak jeździsz z nią na codzień to masz na bank pewne, chyba że chcesz ją zakładać sporadycznie na jakiś spocik bądź weekendowy lans, na codzień się nie nadaje, pojeździsz z tym pół roku i jak ściągniesz maska do malowania, kolega miał to w hondzie także widziałem efekt po letni sezonie.Dodam że sporo jeździ, i tak jak kolega wspomniał syf się tam dostaje, nie wiem jak byś nie spasował... Co do samej BRA nie do każdego koloru według mnie pasuje, akurat z czerwonym ładnie się komponuje, sam się do tego przymierzałem, ale już mi odeszło jak zobaczyłem co ta szmatka robi z lakieru :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Bra co na zdjeciach sa widac ze takie srednie pod wzgledem wykonczenia

a na jasnej b5 macie jak bra wygląda?

niestety nie, ale jakby ktos chcial przymierzyc z sosnowca, katowic i okolic to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega pisze:lakier się wyciera,przy większych prędkościach skacze po masce,no i wykonanie tragiczne.Nie obrażając nikogo,strasznie kiepsko to wygląda!Kiedyś kumpel miał to w golfie III.Nie polecam.Pamiętacie kiedyś auta marki "Pontiac" się z tym woziły. :stop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wpadl mi ten watek w oko bo wlasnie sie przymierzalem do zakupu, ale przez chwile nie pomyslalem o tym syfie i wytartym lakierze :wallbash: ogólnie bardzo mi sie to podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie bede sie w to bawil po tym co tutaj przeczytalem :tongue4: Jesli chodzi o wyglad to dla mnie za***iście wyglada ale jesli mam miec pozniej po tym jakiekolwiek problemy z lakierem to dziekuje :)

a co do tej foli to znowu bylbym zainteresowany np oklejeniem dachu czarna folia. Powiedzcie ile takie cos moze kosztowac i czy orientuje sie czy jest taka opcja w woj lubuskim. okolice zielonej gory badz glogow...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś zadzwonić w Głogowie do firm które kleją reklamy na samochodach podejrzewam, że okleili by też dach samochodu czarną folią, widziałem jak kobita z ZARTAN oklejała kiedyś dużego busa także warto zadzwonić i dowiedzieć o koszty i czy wykona taką usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek3003 co do oklejania to szukaj firm (sporo ich ale głownie wawa, poznan, krakow) lub firm zajmujacych sie reklamą na autach, sporo firm okleja też dodatkowo auta folią do zmiany koloru itp mają wprawe w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bre na golfie III i po pół roku wożenia się z tym wynalazkiem nie było śladu na masce, ani rys ani syfu. Bra była spasowana idealnie. Mój brat miał jednak inaczej w golfie IV, tam było gorzej z dopasowaniem i bra przez taki sam okres użytkowania pozostawiła wyraźny ślad, a maskę trzeba było lakierować. Wydaje mi się , że to kwestia spasowania.

PS. Pochwalę się, że leci do mnie paczuszka z za wody , w której jest FullBra czyli cały przód razem ze zderzakiem :kox: . Jest to tak brzydkie, że musiałem to mieć :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...