Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki panowie tak też będe robił :thumbup:

mARCIN607 często śmigam przez ostrowiec do roboty. Można by się kiedyś na spota zgadać.

Jeszcze pytanko czy wymieniał ktos gołe fotele na takie z elektryka lub grzaniem?? dużo roboty jest z tym żeby ogarnąć temat podłączenia??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Elektrykę podłączyć to 20 minut roboty. Co do grzania to nie wiem jeszcze, w przyszły weekend będę podłączał (kostka z kufatec)

Opublikowano

pozwolę sobie wkleić tutaj:

Pany mam następujący problem:

padło mi otwieranie z kluczyka (scyzoryka).

wymieniłem baterię,

zakodowałem na nowo wg filmiku Domjenicka.

minęł od tego czasu jakiś niecały miesiąc i pilot przestał dziś działać.

chciałem wejść do modułu comfortu tzn. [46 - Moduł komfortu]

i zonk - brak odpowiedzi, no response from controler. Każdy inny blok działa tylko nie 46.

czy to oznacza iż padł mi moduł comfortu ???

wszystko inne działa, tzn. elektr. szyby, oświetlenie wewnątrz itp. po za pilotem... i nie mogę się podłączyć VAGiem do modułu komfortu [46].

po wyjęciu modułu komfortu (nie ma tam żadnej wilgoci itp.) poruszało się kabelkami i udało się wejść w moduł komfortu, zaprogramowałem na nowo kluczyki i znowu to samo podziałało jakiś czas i znowu brak reakcji.

a więc zatem pytanie czy ktoś się już z czymś takim spotkał???

czy ma ktoś może schemat modułu komfortu, tam gdzie schodzą się te główne wtyczki pod siedzeniem ???

jak on jest zasilany? i gdzie idzie wiązka od CANa ????

z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Elektrykę podłączyć to 20 minut roboty. Co do grzania to nie wiem jeszcze, w przyszły weekend będę podłączał (kostka z kufatec)

te fotele które namierzam maja jeden przycisk 0\1 i drugie takie małe kółko nie wiem co to. I tylko tyle, bez grzania.

Opublikowano

przycisk 0/1? To nie wiem od czego. A to kółko to elektryka lędźwi

Opublikowano

tzn przycisk taki włącz wyłącz? Czy coś takiego:

SM1785.03.jpg

Opublikowano

przycisk 0/1?

Może masaż ??:)

właśnie się dowiedziałem i dokładnie to jest masaż, tylko zastanawiam sie jak to bedzie z podłączeniem tego wszystkiego

Opublikowano

podejrzewam, że plus i minus tylko potrzebny.

Opublikowano

No ok a skąd pociągnać ?? sory że tak laickie pytania zadaje ale elktryka w samochodzie to dla mnie ciemna magia :kox:

Opublikowano

Pod kierownicą jest główne zasilanie do którego idą czerwone kable no i masę obojętnie skąd, też pod kierownicą parę znajdziesz.

Opublikowano

Ok to trzeba bedzie pewnie co porezać tylko najpierw fotele dogadać, dzieki za podpowiedzi

...ale co to masuje :mysli::naughty: i lle musi byc silniczkow :cool1:

czyba to nie o taki masaż chodzi o jakim myslisz :polew: :polew:

Opublikowano

czemu te zdjecie takie małe :confused4: cos sie nie chce powiekszyc :kwasny:

1szy raz widze takie cos :cool1:

Grzesiek a Ty masz u siebie wentylacje stołkow czy cos takiego ?? :naughty:

Opublikowano

pany dyvizjony :kox:

jak to jest z tymi 2.5 b6 chodzi mi o te wałki i rozrząd jak to w ogóle jest czy to jest dalej AKN :mysli:

Opublikowano

pozwolę sobie wkleić tutaj:

Pany mam następujący problem:

padło mi otwieranie z kluczyka (scyzoryka).

wymieniłem baterię,

zakodowałem na nowo wg filmiku Domjenicka.

minęł od tego czasu jakiś niecały miesiąc i pilot przestał dziś działać.

chciałem wejść do modułu comfortu tzn. [46 - Moduł komfortu]

i zonk - brak odpowiedzi, no response from controler. Każdy inny blok działa tylko nie 46.

czy to oznacza iż padł mi moduł comfortu ???

wszystko inne działa, tzn. elektr. szyby, oświetlenie wewnątrz itp. po za pilotem... i nie mogę się podłączyć VAGiem do modułu komfortu [46].

po wyjęciu modułu komfortu (nie ma tam żadnej wilgoci itp.) poruszało się kabelkami i udało się wejść w moduł komfortu, zaprogramowałem na nowo kluczyki i znowu to samo podziałało jakiś czas i znowu brak reakcji.

a więc zatem pytanie czy ktoś się już z czymś takim spotkał???

czy ma ktoś może schemat modułu komfortu, tam gdzie schodzą się te główne wtyczki pod siedzeniem ???

jak on jest zasilany? i gdzie idzie wiązka od CANa ????

z góry dzięki za pomoc.

Weź wyluzuj :decayed::kox:

Ostatnio kodowałem pilota, dzisiaj poszedłem do sklepu zamknąłem/otworzyłem auto..

Podjechałem pod dom i się okazało, ze pilot nie działa :kox:

-- Olałem, zamknąlem z kluczyka - jutro będę dalej działał :gwizdanie:

Podobno, jak ktoś obejży filmik domjenika to po tygodniu jego moduł komfortu umiera :D -- klątwa.. :przebiegly:

Opublikowano

pozwolę sobie wkleić tutaj:

Pany mam następujący problem:

padło mi otwieranie z kluczyka (scyzoryka).

wymieniłem baterię,

zakodowałem na nowo wg filmiku Domjenicka.

minęł od tego czasu jakiś niecały miesiąc i pilot przestał dziś działać.

chciałem wejść do modułu comfortu tzn. [46 - Moduł komfortu]

i zonk - brak odpowiedzi, no response from controler. Każdy inny blok działa tylko nie 46.

czy to oznacza iż padł mi moduł comfortu ???

wszystko inne działa, tzn. elektr. szyby, oświetlenie wewnątrz itp. po za pilotem... i nie mogę się podłączyć VAGiem do modułu komfortu [46].

po wyjęciu modułu komfortu (nie ma tam żadnej wilgoci itp.) poruszało się kabelkami i udało się wejść w moduł komfortu, zaprogramowałem na nowo kluczyki i znowu to samo podziałało jakiś czas i znowu brak reakcji.

a więc zatem pytanie czy ktoś się już z czymś takim spotkał???

czy ma ktoś może schemat modułu komfortu, tam gdzie schodzą się te główne wtyczki pod siedzeniem ???

jak on jest zasilany? i gdzie idzie wiązka od CANa ????

z góry dzięki za pomoc.

Weź wyluzuj :decayed::kox:

Ostatnio kodowałem pilota, dzisiaj poszedłem do sklepu zamknąłem/otworzyłem auto..

Podjechałem pod dom i się okazało, ze pilot nie działa :kox:

-- Olałem, zamknąlem z kluczyka - jutro będę dalej działał :gwizdanie:

Podobno, jak ktoś obejży filmik domjenika to po tygodniu jego moduł komfortu umiera :D -- klątwa.. :przebiegly:

pilot pilotem nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu, za pomocą VAGa, a to chyba zagadka jaki może być tego powód skoro wszystko inne działa ?

Opublikowano

Taaa.. Pilot, pilotem :bicz3:

c**j z modułem :D

**

Jutro zobaczę pod vagiem. :wink4:

Opublikowano

Pierr... vaga zostan TAP MADL :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.