Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Malunek przedni... :shocked:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale cena jak za 2003 do przyjecia... zejdzie na 23 i za 3 tysie odnowisz lakier

Opublikowano
  • Autor

Kto ma spore znizki w aso i pomoze najbiedniejszemu z najwiekszych rezaczy na forum ? :gwizdanie:

Opublikowano

u nas w ASO na klub jest 15% i ciężko jest zagadać o więcej

Opublikowano

a moze wrclaguna i Bart-s :mysli:

Opublikowano

jeszcze zniżki moze miec Jan Kulczyk :tongue4: :tongue4: :decayed::polew:

Opublikowano

Kto ma spore znizki w aso i pomoze najbiedniejszemu z najwiekszych rezaczy na forum ? :gwizdanie:

coz za skromnosc :>

Nosb a co potrzebujesz :?:

Opublikowano

doope od rs4 :naughty:

Opublikowano

siema ziomki

600 PLN za malowanie dokładek to dobra cena, no nie :co: ?

Opublikowano
  • Autor

Znajdz mi innego bezrobotnego ktory tak przerabia Arek :wink4:

No pierdoly na front ( nadkola , kratki , zaslepki ) kosz 2 din :) Chyba cos jeszcze :)

Doope z RS4 po nowym roku jak cos uciulam kasy. :hi:

Opublikowano

siema ziomki

600 PLN za malowanie dokładek to dobra cena, no nie :co: ?

:good:

Jedna z lepszych. Mój znajomy mechanik za tyle maluje dokładki (w a6 kolega u niego robił więc w a4 albo tyle samo albo ze 100 zł mniej) i jest najtańszy w okolicy :naughty: Ludzie jeżdżą do niego malować po 50-60 km :)

Opublikowano

Znajdz mi innego bezrobotnego ktory tak przerabia Arek :wink4:

No pierdoly na front ( nadkola , kratki , zaslepki ) kosz 2 din :) Chyba cos jeszcze :)

Doope z RS4 po nowym roku jak cos uciulam kasy. :hi:

serio jesteś bezrobotny :blink: kiedy planujesz złożyć przód?

Opublikowano

No pierdoly na front ( nadkola , kratki , zaslepki ) kosz 2 din :) Chyba cos jeszcze :)

podaj mi ich nr to ci sprawdze ceny (mi etka nie dziala) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A na choy mnie pracowac :decayed: Pracodawcy to c**je :decayed:

Arek PW .

PS: jak sie rozwiazala sprawa z dywanikami ?

Opublikowano

A na choy mnie pracowac :decayed: Pracodawcy to c**je :decayed:

Arek PW .

PS: jak sie rozwiazala sprawa z dywanikami ?

tez jestem tego zdania, i podzielam twój stan zatrudnienia :wink4:

Opublikowano
600 PLN za malowanie dokładek to dobra cena, no nie co ?

dobra... mi wyskoczył 300 zł od sztuki... wysmiałem i pojechałem

Opublikowano

A na choy mnie pracowac :decayed: Pracodawcy to c**je :decayed:

Arek PW .

PS: jak sie rozwiazala sprawa z dywanikami ?

daj mi numerki tych części na priva :wink4:

Opublikowano

PS: jak sie rozwiazala sprawa z dywanikami ?

hu..nia , zaginely w akcji :confused4:

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-zdrrzak-kratki-wysylka-gratis-04-i1331198675.html ma chyba sporo gratów do rs4..więc pogadaj..[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________możesz sobie zrobić przód rs4 a tył zostawić tak jak ten :

http://cgi.ebay.co.uk/2002-AUDI-A4-SPORT-AUTO-WHITE-RS4-replica-/180588094669?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0be3a4cd

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-zdrrzak-kratki-wysylka-gratis-04-i1331198675.html ma chyba sporo gratów do rs4..więc pogadaj..[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________możesz sobie zrobić przód rs4 a tył zostawić tak jak ten :

http://cgi.ebay.co.uk/2002-AUDI-A4-SPORT-AUTO-WHITE-RS4-replica-/180588094669?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0be3a4cd

tył w porównaniu do przodu to słabizna.. ale biały przód :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.