Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yyy z 800 zł :decayed: albo od razu wołaj ze chesz miliony monet :kox:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-lampy-xenon-kompletne-i1313650285.html

btw. Flayer miałes racje ojciec tak ruszał manetka od spryskow ze spalił bezpiecznik :decayed: a swoja droga ta pompka tez była przymarznieta :confused4: bo były mieszane płyny :> ale farelka i suszarka dały rade :) i teraz jest :good:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lampy w srodku zrobie totalnie czarne :) No nic zobaczy sie jak skoncze z nimi :wink4:

Opublikowano

jak zrobisz dobrze to bedzie :kox: tez bym pomalowal ale te rozklejanie :gwizdanie:

a zdolnosci manualnych raczej nie mam :polew:

wiec w moim przypadku poszla folia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja zaraz ide sE zrobic kolacyjke to wrzuce jedna do piekarnika :)

Opublikowano
Ja zaraz ide sE zrobic kolacyjke to wrzuce jedna do piekarnika smiley

tylko sie nie pomyl i nie wszamaj lapmy zamiast kurczaka :decayed:

Opublikowano

Ja zaraz ide sE zrobic kolacyjke to wrzuce jedna do piekarnika :)

:polew:, smacznego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szkubana :) moja szmatlawa byla na jakis inny klej :/ Jakbym wiedzial chyba bym ja odwrtnie potraktowal ( na mroz :P ) W piekazniku 150 stopni az sie przedni klosz ( i tak pekniety ) podtopil a klej ani myslam puscic :( Ale rozerwalem :) Mam jeszcze jedna zeby pocwiczyc :kox: Wydaje mi sie ze walili dwa rodzaje tych spoin... Wsumie pozatym lepsza taktyka wydaje mi sie podgrzac piekarnik do 100 stopni i dluzej trzymac :) No nic mam jeszcze na testy :)

Wiem ze inne lampy faktyznie po rozgrzaniu puszczaly a te ani myslaly + kiedys rwalem moje depo polifty do b5 i tez klej pod temp nie puszczal trzeba bylo na sile rwac :/

Opublikowano

W B6 Bi to chyba nie da się :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Waski przybliz swoja mysl bo nie zalapalem :)

Opublikowano

Waski przybliz swoja mysl bo nie zalapalem :)

:polew: z rozklejaniem w piekarniku ref.do B6 [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 21:28_________________________________________________postanowiłeś coś z betami?
Opublikowano
  • Autor

No piekarnik srednio dal rade :decayed: Ale rozerwana :) Cos z nich wymysle jeszcze :)

Znow nie zalapalem :polew: Betami ? :mysli::decayed:

Opublikowano

bmw? :D

Opublikowano

No piekarnik srednio dal rade :decayed: Ale rozerwana :) Cos z nich wymysle jeszcze :)

Znow nie zalapalem :polew: Betami ? :mysli::decayed:

:polew: :polew:

tzw CZĘŚCIAMI lub złomem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na razie kompletuje liste. Wstepnie zgadalem ze slepym zamowienie :) W sumie w tej chwili to wyjdzie 50 zl w ta albo w druga miedzy tymi od Ciebie a od slepego chyba :) Potem bede szukal nachalnie jak najlepszej ceny na tylnie poszycia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

oki jak coś wal będziesz zadowolony

Opublikowano
  • Autor
:good: zaraz sobie chyba zrobie liste na dzisiaj :) co potrzeba z aso :) [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________Waski w jakim czasie by to bylo do odbioru ? bo jakos po niedzieli sie wybieram do Krakowa/Katowic to by nie bylo zawracania tylka z paczkami :) [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________Tak sobie wlasnie mysle ze c**jowo bedzie wygladala wlepa b6 division na Body RS4 B7 :decayed: :decayed:
Opublikowano

33577440.png

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:01_________________________________________________fota z googla ale auto piękne

Opublikowano
  • Autor

Ogromna kurfa :decayed:

Opublikowano

cosik małe to foto :tongue4:

a takie cusik ?

desktop_0005_larger.jpg

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.