Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nietsety tez zalezy jakie masz mocowania wycieraczek do mnie niestety jest tylko jeden model i babany do mnie zadne nie podejda:(

Opublikowano

a gdzie Ty widzisz w moim linku banany??

Opublikowano

dajmler4 ty mówisz że wycieraczki ci nie podejdą..ja mam ten sam rocznik co ty i ostatnio wybrałem sie do serwisu...i kupiłem za 290zł nowe ramiona i nowe wycieraczki..banany..te z modelu b7...moim zdaniem dobra cena..ale to tylko w ramach info

Opublikowano

dzieki ale chyba nie skorzystam bo 300zl wydawac zeby inne wycieraczki miec to dla mnie to troche przesada ale dzieki za info

Opublikowano

no niby tak ale ja chciałem wymienic bo nie dość że same wycieraczki były juz do wymiany to jeszcze na jednym z ramion miałem ten czarny kolor odpryśnięty..i szlag mnie trafiał jak miałem na to patrzec

Opublikowano

Ja kupiłem używki w super stanie za 200 :decayed:, ale jak ktoś woli nowe :).

Opublikowano

ale same ramiona?czy całe wycieraczki?

Opublikowano

Komplet.

Opublikowano

no to niby tanio ale pytanie w jakim stanie były same wycieraczki.

Opublikowano

W Twoim przypadku 225/40.

Czemu w moim przypadku?? :gwizdanie: :gwizdanie:jestem jakis inny :kox::decayed::polew: :polew: :polew:

tak jesteś wyjątkowy :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Stolkien dokladnie po to sa te przeslony.

I mysle ze skoro w b7 JEST ta przeslona to i w b6 musi byc ( nie jest tak wielka jak w normalnej soczewce - trzeba czyms dlugim przymajstrowac w srodku )

Co do bixow to za bardzo wycykani jestescie : ktos je kliknal przez allegro i ma z bani ryzyko.

dajmler jakby sie nie chcial spawac polecam to skleic od dolu na klej+szczeliwo ( tak sie to nazywa - wurth ) nie ma ch$%a zeby nie trzymalo :good:

Opublikowano

ok dzieki za rade jesli nie da sie tego posklejac normalnie zrobie ja mówisz :decayed:

Opublikowano

tak jesteś wyjątkowy :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiedziałem :D:decayed: :decayed:

A tak na marginesie to do pracy i z pracy zawsze śmigam przez Ostrowiec to może szło by się styknąć na jakiś mini spocik :wink4:

Opublikowano

tak jesteś wyjątkowy :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiedziałem :D:decayed: :decayed:

A tak na marginesie to do pracy i z pracy zawsze śmigam przez Ostrowiec to może szło by się styknąć na jakiś mini spocik :wink4:

ba :good: :good: :good: jakoś się zadamy i coś się wymyśli
Opublikowano

ba :good: :good: :good: jakoś się zadamy i coś się wymyśli

Teraz będę smigał 23 lutego w Ostrowcu myślę że powinienem być w Godzinach wieczornych to chetnie sobie zrobię chwilę przerwy na kawkę :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.