Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5k ? Chyba Cie Wandej fantazja poniosla :)

antonio, jakby dal dobra cene za to, to bierz... tylko sprawdz jaki to dyfer jest i do niego musisz wyszukac skrzynie.

Jesli beda pasowac tylko skrzynie z 2.5TDI, to niestety czekalaby Cie tez pewnie wymiana dwumasa/sprzegla...

zapytam go o ten dyfer

ma on jakiś numer?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dyfer ma oznaczenie 3-literowe, po nim znajdziesz przelozenia w necie.

Opublikowano

jutro z rana napiszę co się dowiedziałem

Opublikowano
  • Autor

nie dalbym za to wszystko wiecej niz 1500 zl. absolutny max to 2k z amorami , zaciskami itp wdg mnie. :hi:

Opublikowano

chopaky za godzinę ma mi znajomy oddzwonić w sprawie kodu tego dyfra

Michał no to jest od 2.5TDI więc możliwe, że to nie podejdzie :confused4:

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 09:07_________________________________________________

antonio, jakby dal dobra cene za to, to bierz... tylko sprawdz jaki to dyfer jest i do niego musisz wyszukac skrzynie.

Jesli beda pasowac tylko skrzynie z 2.5TDI, to niestety czekalaby Cie tez pewnie wymiana dwumasa/sprzegla...

mam - kod tego dyfra EUB

Opublikowano

:hi: witam po feriach :wink4: piękna pogoda ,że nie chce się wracać do pracy :)

działo się Tu coś :mysli:

Opublikowano

sprawdziłem w Etce jaki dyfer ma filip1001 w swoim BRD Q i wychodzi na to, że ma HUQ

więc chyba lipa z dopasowaniem tego od 2.5

skontaktuje się jeszcze z yaboo bo on ma BPW w Q i zernę w Etce co tam ciekawego widać

Opublikowano

Trzeba by w sedanie bak zmieniać przy takim zabiegu Ukłatrowiania?

Opublikowano

baki sa inne pomiedzy Q i FWD, ale to niewielki koszt.

buda nie ma znaczenia - ja mam bak z cabrio :)

kurfa, zebym wiedzial, ze bedziecie Q rezac to Nosb nie spalilby mojego starego baku z diesla :D

Opublikowano

Yaboo ma BPW z Q i ma taki sam dyfer jak ten od 2.5 czyli EUB :kox:

sprężyny od zawiechy podobno są inne, tak?

Opublikowano

no to git, rezaj :)

http://www.dieselschrauber.de/audi_zuord.html - tutaj masz wszytkie silniki/dyfry.

ale nie ma tutaj silnika BPW i skrzyni JEE

w AVF Q był też ten sam dyfer

Opublikowano

yaboo ma skrzynie JEE w BPW Q ?

musisz znalezc informacje o przelozeniach dyfra EUB i wedlug glownego przelozenia szukac skrzyni (z takim samym przel. glownym).

Opublikowano

tak na 1 rzut oka to wyglada na A4 Cabrio.

audi-a4-cabriolet-001.jpg

tu masz S4 Cabrio

200835.2-lg.jpg

Opublikowano

jak łączony z grillem to cabrio na 99%

Opublikowano

jak łączony z grillem to cabrio na 99%

Podejdzie do każdej B6 czy tylko do Cabrio??

Opublikowano

jak zmienisz maske i lampy to moze podejdzie :cool1:

Opublikowano

jak zmienisz maske i lampy to moze podejdzie :cool1:

To juz lepiej cały przód od szyby wspawać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ktory powiedzial ze dokladka MS Design pasuje p&p?? :przebiegly::baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.