Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może ktoś podrzucić jakiś link jak założyć zmieniarkę i lodówke do schowka bo nie mogę odszukać na forum :wallbash:

Opublikowano

Szuka moze ktos fele ori rs4 et29 grafit , stan igla? :rolleyes:

Opublikowano

jaka kasa?

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Opublikowano

Szuka moze ktos fele ori rs4 et29 grafit , stan igla? :rolleyes:

ja szukam 18" srebrne

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

Opublikowano

opon nie potrzebuje bo mam a po za tym od a3 maja ET56 chyba :cool1: Chce fele zdarte do malowania najlepiej z ET35 :wink4: Załuje że sprzedałem KERCZI`emu swoje ktore i tak zaraz popchnal ;(

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

:tongue4:
Opublikowano

jak będziesz miał wojtek te fele i jakieś foto to daj znać :gwizdanie:

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

:tongue4:

nie znudzil Ci sie ten stary i oblatany wzór?? :decayed:

Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

:tongue4:

nie znudzil Ci sie ten stary i oblatany wzór?? :decayed:

co Ty - co podchodzę do auta mam banana na twarzy :banan: :banan:
Opublikowano

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

:tongue4:

nie znudzil Ci sie ten stary i oblatany wzór?? :decayed:

co Ty - co podchodzę do auta mam banana na twarzy :banan: :banan:

spadaj :foch:

Opublikowano

jak będziesz miał wojtek te fele i jakieś foto to daj znać :gwizdanie:

Fele w garazu.

Tylko mysle czy nie za tanio powiedzialem :decayed:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________

jaka kasa?

mysle, ze 3500zl nie bedzie zla cena.

Lakier ori.

Na jednej feldze tylko kilka rys.

3szt jak z salonu

Wojtku jakby Ci wpadly gdzies w rece takie jakie mam w podpisie to daj info :good: Bylbym wdzięczny :wink4:

Sam szukam :decayed:

:tongue4:

nie znudzil Ci sie ten stary i oblatany wzór?? :decayed:

co Ty - co podchodzę do auta mam banana na twarzy :banan: :banan:

Oddaj mi za tyle co Ci kiedys sprzedalem i dodaj 200zl :polew:

Opublikowano

spadaj :foch:

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.