Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja za 1700zl popchnalem w graficie stan super :good: Mysle ze to dobra cena jeśli są w dobrym stanie :wink4: :wink4: Pojade do Bukowiny i Cie upije a nastepnie dam umowe kupna-sprzedaży do podpisania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja za 1700zl popchnalem w graficie stan super :good: Mysle ze to dobra cena jeśli są w dobrym stanie :wink4: :wink4: Pojade do Bukowiny i Cie upije a nastepnie dam umowe kupna-sprzedaży do podpisania :evil:

i ja za tyle wziąlem od Wojtka :kox:

ale w trakcie wyciągania Twojego rns-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w półskórze na fotelach w B6 to zagłówki są w skórze czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zescie sie napalili na ORI Fele. Ja nie mam ORI i jakos nie prostuje ich co tydzien. a nawet wcale i sa proste :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic podaj jakiś sensowny link do replik jakie reprezentujesz na swoim :audi:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________Magic podaj jakiś sensowny link do replik jakie reprezentujesz na swoim :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem. ja swoje kupiłem na uzywki.

Et 35 znaczki OOOO + German i tyle :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 22:52_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-a6-a8-mercedes-vw-okazja-5x112-rs6-i1917795035.html

cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu wydać 1400 na feiki jak za 300zł więcej można kupić ori i to 19 tak jak ja czy Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu wydać 1400 na feiki jak za 300zł więcej można kupić ori i to 19 tak jak ja czy Endriu

Ty, cwaniaczek :) trafilo Ci sie, to kupiles... nie widze zadnych kompletow 19" za 1700 na allegro :tongue4:

Trudno zeby 18" w idealnym stanie kosztowaly mniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu wydać 1400 na feiki jak za 300zł więcej można kupić ori i to 19 tak jak ja czy Endriu

Ty, cwaniaczek :) trafilo Ci sie, to kupiles... nie widze zadnych kompletow 19" za 1700 na allegro :tongue4:

Trudno zeby 18" w idealnym stanie kosztowaly mniej :wink4:

jak kupowałem było 2 lub 3 komplety- a feiki były po 1100 1200. a że z forum pewne były na sprzedaż to wziąłem. [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________da radę jakimś w miarę małym kosztem wyrezać doświetlanie zakrętów? kiedyś na allegro były moduły do 200plna ale teraz nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę jakimś w miarę małym kosztem wyrezać doświetlanie zakrętów? kiedyś na allegro były moduły do 200plna ale teraz nie widzę.

a po cholere Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście mi się podoba :naughty: [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 11:34_________________________________________________

Sam moduł to chyba nie wystarczy bo coś jeszcze musi ruszać tymi soczewkami :mysli:

zadnymi soczewkami tak jak Bieniek pisze- włączysz migacz w prawo zapala się prawy halo itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...