Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

za***iście mi się podoba :naughty: [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 11:34_________________________________________________

Sam moduł to chyba nie wystarczy bo coś jeszcze musi ruszać tymi soczewkami :mysli:

zadnymi soczewkami tak jak Bieniek pisze- włączysz migacz w prawo zapala się prawy halo itp

Prawdziwe doświetlanie zakrętów chyba kręci soczewkami.

Moim zdaniem, same halogeny to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kolektor ssący passat 2000 rok VS audi a4 b6 - 2.0

Panowie moje pytanie brzmi czy to te same kolektory? kolega potrzebuje do passata i nie wiemy czy od audi będzie pasować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor ssący passat 2000 rok VS audi a4 b6 - 2.0

Panowie moje pytanie brzmi czy to te same kolektory? kolega potrzebuje do passata i nie wiemy czy od audi będzie pasować :mysli:

ale ktory passat?? Polift 130KM?? Jak tak to bedzie poniewaz to ta sama jednostka ALT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej a jak to jest z tym olejem, wszystkie tak mają czy np. Twoj to wyjątek :gwizdanie: Jest jakiś sposób na to ?? - Pytam z Ciekawości bo kiedyś sprzedałem swoją 2.0 z tego własnie powodu, a kupiłem w hamburgu naprawde od dziadka, mega zadbana, ale w nieświadomości ze oprocz benzyny zjada tez olej.....

dsc00726pw.jpg[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________PS. ledy to już nie moj pomysł :cool1: zdjecia juz po sprzedazy innej osobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej a jak to jest z tym olejem, wszystkie tak mają czy np. Twoj to wyjątek :gwizdanie: Jest jakiś sposób na to ?? - Pytam z Ciekawości bo kiedyś sprzedałem swoją 2.0 z tego własnie powodu, a kupiłem w hamburgu naprawde od dziadka, mega zadbana, ale w nieświadomości ze oprocz benzyny zjada tez olej.....

dsc00726pw.jpg[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________PS. ledy to już nie moj pomysł :cool1: zdjecia juz po sprzedazy innej osobie....

moja tez juz zaczela nie wiem dlaczego :disgust: Ale jakies 1,5l miedzy wymianami to nie jest tak zle :wink4: Nikt nie wie co jest tego przyczyna tak dokladnie :confused4: Jak ja sprowadzilem to na 15tys km raz mi sie zapalil minimum :) Ale jak narazie po za tym olejem jest super i inwestuje bo nie mysle opychac :kox: Dobrze mi sie tym autkiem jezdzi :wink4: 220km/h zamyka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies był kiedyś temat jakiejs odmy ktora powodowała "wracanie" oleju do silnika, czytałes to??

tak tylko ze to niby szedl olej w dolot... U mnie z tego co obserwowalem ida sladowe ilosci tak jak w kazdym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Chcesz moje ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Chcesz moje ? :D

dobra to wymieniamy sie za kiere :cool1: tylko juz bez targowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...