Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany o co chodzi?

Jakis syf produkt, ze taka cena blotnikow do Rs4:

http://allegro.pl/blotnik-tyl-prawy-audi-a4-rs-4-kombi-i1940641366.html

tak jak inni zauwazyli - zobacz gdzie jest uciety... :)

Jakos nie zwrocilem uwagi... :wink4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 18:22_________________________________________________Widzial ktos z Was te nakladki:

http://allegro.pl/nakladki-obudowy-lusterek-audi-a4-2001-08-alu-mat-i1919533406.html

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Adamo polke juz kupilem :) A nie ma ktos przeciwslonecznika kierowcy z wlacznikiem lampki ? Kolor obojetny :) [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 23:15_________________________________________________cool mowilem ze mam taka jak potrzebujesz tylko ze 4 ramiona :)

dsc00638yn.th.jpg

Sorka za jakosc to z k800. Na foto wyglada jak jasna szara ale jest bezowa.

Jesli chcesz zostac przy tym co masz to opcja taka zeby to obszyc a reszte odmalowac. O ile z tylem kiedy no problemo to z poduszka bedzie taki ze znaczek zdjac zeb to ladnie pomalowac to bedzie deko problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cool mowilem ze mam taka jak potrzebujesz tylko ze 4 ramiona :)

dsc00638yn.th.jpg

Sorka za jakosc to z k800. Na foto wyglada jak jasna szara ale jest bezowa.

Jesli chcesz zostac przy tym co masz to opcja taka zeby to obszyc a reszte odmalowac. O ile z tylem kiedy no problemo to z poduszka bedzie taki ze znaczek zdjac zeb to ladnie pomalowac to bedzie deko problem.

Nosb - możesz podać numer tej kiery? Znajdziesz chwilę aby odkręcić poduszkę?

Nie ma łopatek a cool z tego co pamiętam chce tą funkcję u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fakt nie ma łopatek :) ALEEEE Cool :D Mam kiere w skorce jak potrzebujesz :D Swiezo obszyta :) 3 ramiona bezowa :) Trzeba by domalowac tyl i wlozyc lopatki ( miala lopatki ale ragus zatynkowal :P )

Co do numeru z jak nie zapomne to sprawdze.

p1020666j.th.jpg

p1020665u.th.jpg

Na zywca jest znacznie ciemniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie odjebac ten szpachel do zamontowania łopaty?? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 02:35_________________________________________________I tak odpada, bo nie ma mf :cool1: gowno -drewno :thumbdown: :thumbdown: trza szukac od a8, tylko czy pasi to sie dowiem.... Zamontuj swoją do Astry bedzie kololowooo!! :wink4: :wink4:

A tak serio to powiem Wam ze ciezko , jednak czarny to czarny..... :wallbash: :wallbash:

Dzieki Batek, jak zwykle takich ludzi to ze świecą :szukaj::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja średnie 6,5, jak jeżdżę delikatnie to poniżej 6 spokojnie, a jak :evil: no to 7 fis pokaże, po programie zauważyłem że przy takiej samej ale deliktanej jeździe różnica jest widoczna, po programie mniej mi spala, ale tak jak mówie przy deliktanej jeździe, bo jak dołożysz to nie ma cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że takie niskie mój ma średnie teraz 8.5 L a w trasie takiej 15-20km to może sie w 7 zmieszczę z spalaniem ale niżej ciężko. 6 Bieg i 120km/h 2000 obrotów. W mieście no około 9-10 muszę liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to współczuje, ja nie narzekam, jestem zadowolony, przy mojej jeździe rzadko mi pokazuje powyżej 6,5, nie przeginam ale jak emeryt nie jeżdże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie

a gdzie kupujesz? bo jesli te taniochy z allegro, to podróby!

nie mam ofertę 130 zł 5 l cena podobno hurtowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie

a gdzie kupujesz? bo jesli te taniochy z allegro, to podróby!

nie mam ofertę 130 zł 5 l cena podobno hurtowa

e to na 100% miałem taniej i to w sklepie bez rabatow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że takie niskie mój ma średnie teraz 8.5 L a w trasie takiej 15-20km to może sie w 7 zmieszczę z spalaniem ale niżej ciężko. 6 Bieg i 120km/h 2000 obrotów. W mieście no około 9-10 muszę liczyć.

Takie same mam w trasie ok 6,6 alt to spokojna jazda do 140 km/h[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:40_________________________________________________

Po ile kupujecie Motula ???

110-120 5L nie pamiętam dokładnie

a gdzie kupujesz? bo jesli te taniochy z allegro, to podróby!

nie mam ofertę 130 zł 5 l cena podobno hurtowa

e to na 100% miałem taniej i to w sklepie bez rabatow.

a już mysląłem że zrobię interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że takie niskie mój ma średnie teraz 8.5 L a w trasie takiej 15-20km to może sie w 7 zmieszczę z spalaniem ale niżej ciężko. 6 Bieg i 120km/h 2000 obrotów. W mieście no około 9-10 muszę liczyć.

mój AVF też tak chlał :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ILE OSÓB JEST CHĘTNYCH NA KRATKI DO S-LINE ?[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:42_________________________________________________sprawdzę ceną tylko muszę wiedzieć ile sztuk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to na 80% będe sprzedawał dokładkę s-line i 2x kratki (jedna kratka była klejona) [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 09:55_________________________________________________

Co może być powodem takiego wysokiego spalania? Oprócz mojej ciężkiej nogi :evil: :evil:

Myślę, że spalaie w normie, tym bardziej przy obecnych temperaturach. Ewuntualnie sprawdz wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...