Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz ktoś tu niedawno chyba w divisionie tez o to pytał i tez go odsyłałem tam do tego wątku...a ty chyba za słabo szukałeś :wink4::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tycj lotek ? czy sa one warte uwagi ? bo nigdzie nie moge dorwac ori lotki czy wszystkie te lotki sa takie same ? i czy da sie je polakierowac w normalny kolor i nie bedzie tzw fal ? prosze o opinie :notworthy:

http://motoallegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-gratisy-i2033539575.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i2047421694.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i2045118627.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-s4-rs4-i2068692173.html

niewiem czy pod dobry temat podpielem jak nie to prosze o przeniesienie

Opublikowano

czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tycj lotek ? czy sa one warte uwagi ? bo nigdzie nie moge dorwac ori lotki czy wszystkie te lotki sa takie same ? i czy da sie je polakierowac w normalny kolor i nie bedzie tzw fal ? prosze o opinie :notworthy:

http://motoallegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-gratisy-i2033539575.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i2047421694.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i2045118627.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-s4-rs4-i2068692173.html

niewiem czy pod dobry temat podpielem jak nie to prosze o przeniesienie

daruj sobie tą chińszczyznę

kolor blaknie i będą fale :thumbdown:

Opublikowano

Pany z jakiego :audi: jest ta gała i czy podejdzie do B6?

galans.jpg

Opublikowano

Pany z jakiego :audi: jest ta gała i czy podejdzie do B6?

galans.jpg

A4 B8 A5 , Q5 :) Podejdzie do B6 :wink4: Tylko robisz to samo co z gałeczką A3 S LINE .

Opublikowano

A4 B8 A5 , Q5 :) Podejdzie do B6 :wink4: Tylko robisz to samo co z gałeczką A3 S LINE .

Dzięki wrclaguna. Ale to S-line czy zwykle takie szły? Mam taką do wyrwania za 150zł w używce. Warto?

Opublikowano

A4 B8 A5 , Q5 :) Podejdzie do B6 :wink4: Tylko robisz to samo co z gałeczką A3 S LINE .

Dzięki wrclaguna. Mam taką do wyrwania za 150zł w używce. Warto?

Jak nigdzie nie jest chromik porysowany to smiało bierz :)

Ja mam na sprzedaz z S4 B8 , S5 z czerowną nicia w tej cenie :decayed:

Jakby co to wal na PW :wink4:

Opublikowano

czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tycj lotek ? czy sa one warte uwagi ? bo nigdzie nie moge dorwac ori lotki czy wszystkie te lotki sa takie same ? i czy da sie je polakierowac w normalny kolor i nie bedzie tzw fal ? prosze o opinie :notworthy:

http://motoallegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-gratisy-i2033539575.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-a-4-a-4-spoiler-spojler-a4-a-4-tuning-i2047421694.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i2045118627.html

http://motoallegro.pl/audi-a4-b6-spoiler-s4-rs4-i2068692173.html

niewiem czy pod dobry temat podpielem jak nie to prosze o przeniesienie

daruj sobie tą chińszczyznę

kolor blaknie i będą fale :thumbdown:

okej dzieki ciezko dorwac lotke ori nigdzie nie ma na alledrogo nic :wallbash: a jak sa to po ile chodza moze ktos wie ?

Opublikowano

losix, szukaj na ebay.de albo ebay.co.uk

Jeśli szukasz używanej to znajdziesz w wiele lepszej cenie niż na alle, nawet uwzględniając kurs peeleena. :przebiegly:

Opublikowano

mam pytanie czy progi pasują z b7 do b6 i czy avant sedan robi różnicę?

Opublikowano

Panowie kolega ( starszy Pan ) posiadacz b7, zapytał mnie jak włączyć światła przeciwmgielne.

Twierdzi, że jak przekręca to pokrętło, to zapalają się zarówno przednie jak i tylne.

I nie wie jak załączyć sam przód.

Pytam tutaj, żeby nie zakładać niepotrzebnego wątku.

Opublikowano

Przekręcić do końca w prawo i wyciągnąć delikatnie pokrętło. Raz wyciągnięte - przód, jeszcze raz - przód i tył.

Opublikowano

bardzo dziękuję :hi:

Opublikowano

mam pytanie czy progi pasują z b7 do b6 i czy avant sedan robi różnicę?

progi tak samo jak dolne listwy drzwi b6 czy b7 ,sedan czy avant nie ma różnicy

Opublikowano

W poniedziałek oddaje RS`y do malowania w biel :kox: :kox: :jerk:

Opublikowano

Panowie jak by ktoś się chciał zamienić sprężynami na tyl moje 1be na jakieś -40 do avanta to prosze pisac.

Opublikowano

Mamy 288 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.