Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur powiedz kogo meczyć :decayed:

kto jest odpowiedzialny za to :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie na osiedlu pojawiło się nowe autko. Kto zgadnie jaka to marka? :wink:

photo0068lw.jpg

Opublikowano

pytasz o tego po prawej?? :polew::polew:

Opublikowano

Ten po prawej to może być nawet trudniejsze pytanie. :decayed:

Opublikowano

po prawej volvo czy mi sie wydaje??

Opublikowano

Najpierw ten po lewej. Bardzo rzadkie auto, a w NL widziałem już 3.

Opublikowano

ryjek troszku jak pod maserati ale to nie maserati wiec co to?? :decayed:

Opublikowano

Bingo. :good::wink4:

Ma silnik spalinowy do ładowania baterii.

Opublikowano

fajne autko :wink:

Opublikowano

Masa własna: 2495kg

:shock3: Baterie jednak ważą swoje.

Opublikowano

Prowadzimy rozmowy na temat Divisionu, uspokójcie hormony narazie, jak coś ustalimy to będziecie wiedzieć :banan:

Opublikowano

Masa własna: 2495kg

:shock3: Baterie jednak ważą swoje.

Popraw sobie zdjęcia w profilu o swoim aucie bo nawet linki do tych zdjęć nie działają:wink::decayed:

A tak BTW ja też jestem chętny do B6 Division:naughty:

Opublikowano
Prowadzimy rozmowy na temat Divisionu, uspokójcie hormony narazie, jak coś ustalimy to będziecie wiedzieć :banan:

to od razu załatw, żeby pierwszy post był podwieszony na każdej stronie

Opublikowano

Bracia i Siostry,

Potrzebuje namiary na sprawdzonego sprzedawce dobrych palników D1S (w rozsądnych pieniążkach) do moich bixów .... lewy mi mikro-miga i czas się tym zająć. A nie chciałbym kupić w ciemno chińszczyzny (philips,osram,xernac ???) np na alledrogo jest tego masa w sporym przedziale cenowym, tylko strach tam kupować....

Opublikowano
Bracia i Siostry,

Potrzebuje namiary na sprawdzonego sprzedawce dobrych palników D1S (w rozsądnych pieniążkach) do moich bixów .... lewy mi mikro-miga i czas się tym zająć. A nie chciałbym kupić w ciemno chińszczyzny (philips,osram,xernac ???) np na alledrogo jest tego masa w sporym przedziale cenowym, tylko strach tam kupować....

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231158-palniki-ori-Philips-d1s

---------- Post added at 09:31 ---------- Previous post was at 09:30 ----------

a jak nie to napisz to tego Usera

http://a4-klub.pl/vb/member.php?20201-H4mm3R

Opublikowano

Ja też się zbroję i atakuje Division B6 w niedługim czasie.

W tym tygodniu odbieram elementy od lakiernika i będzie zew. s-line. yeaaaa.

Opublikowano

Tak jak napisał Młody - w ciągu kilku dni spróbujemy ogarnąć temat DB6. Znów wraca dyskusja, znów są kłótnie i znów nie wiadomo co i jak - tym razem spróbujemy to rozwiązać ostatecznie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.