Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

firma nazywa sie "s plus" ja znam chłopaków z Krk ale firma ma parenaście siedzib w PL

naprawde moge polecic pelna profeska jest:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

To zbyt daleko jednak muszę mieć samemu dobre 3 dni żeby to było profesionalnie zrobione.

no widzisz a ja nie mam tu nikogo blisko siebie który by mi to zrobił w b.dobrej cenie :wink::decayed: i z pelna profeska

Jaki z tego morał

Zapraszam na kosmetykaaut.pl :decayed:

cóż mi z tego jak sie nie znam wogole na kosmetykach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Oświetlenie wewnętrzne, lampki górne przód i tył mają swój bezpiecznik? Który?

Nikt nie wie :?:

AndyN zerknij :

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=45573

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Albo pozostaje po kolei bezpieczniki sprawdzać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z tyłu mi się zablokowały :kwasny: help!!

Ostatnio miałęm problem, nie mogłem ich zamknąć (ani z pilota ani z guzika w aucie) a teraz nie mogę ich otworzyć :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z tyłu mi się zablokowały :kwasny: help!!

Ostatnio miałęm problem, nie mogłem ich zamknąć (ani z pilota ani z guzika w aucie) a teraz nie mogę ich otworzyć :doh:

a szyba Ci działa?

u mnie jak nie chciały się drzwi otworzyć i nie banglały szyby przetarł się kabelek (brązowy ) między drzwiami a słupkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma nazywa sie "s plus" ja znam chłopaków z Krk ale firma ma parenaście siedzib w PL

naprawde moge polecic pelna profeska jest:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

To zbyt daleko jednak muszę mieć samemu dobre 3 dni żeby to było profesionalnie zrobione.

no widzisz a ja nie mam tu nikogo blisko siebie który by mi to zrobił w b.dobrej cenie :wink::decayed: i z pelna profeska

Jaki z tego morał

Zapraszam na kosmetykaaut.pl :decayed:

cóż mi z tego jak sie nie znam wogole na kosmetykach :)

JA też prowadzi to mój kolega rabat mogę załatwić:wink:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Wąski sprawdzales moze ten stabilizator??

drogo przód 525 tył 355 - 23 % rabatu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada tuner TV i TMC w audi b6 pod rns-d? Ma ktos foty ? :) Chcialem zobaczyc czy mam to gdzies w tej mojej padaczce na czesci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - otwórz lewą pokrywkę w bagażniku to się dowiesz :)

W sprawie dywizjonu - cierpliwości, naprawdę chętnie się tym zajmę ale w chwilo obecnej śpię po kilka godzin dziennie a reszta to praca i garaż (i tak dzień w dzień, ja nie mam weekendów wolnych tak jak większość z Was). Więc przestańcie się pieklić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem :P I ktos cos wyrwal stamtad :) to pierwsze co na wierzchu. Glebiej pod plastikiem znalazlem cos z napisem tunerbox wiec wnioskuje ze to tuner tv :) Zmieniarka byla w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jest sterownik dynamicznego Systemu nawigacji pod RNS D :wink: (taka srebrna pucha )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma nazywa sie "s plus" ja znam chłopaków z Krk ale firma ma parenaście siedzib w PL

naprawde moge polecic pelna profeska jest:thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

To zbyt daleko jednak muszę mieć samemu dobre 3 dni żeby to było profesionalnie zrobione.

no widzisz a ja nie mam tu nikogo blisko siebie który by mi to zrobił w b.dobrej cenie :wink::decayed: i z pelna profeska

Jaki z tego morał

Zapraszam na kosmetykaaut.pl :decayed:

cóż mi z tego jak sie nie znam wogole na kosmetykach :)

JA też prowadzi to mój kolega rabat mogę załatwić:wink:

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

Wąski sprawdzales moze ten stabilizator??

drogo przód 525 tył 355 - 23 % rabatu :wink:

kurde to troszku drogo wychodzi a jestem ciekawy czy warto tak naprawde jak Panowie oceniacie??

A chłopaki z s plusa spoko dzialaja no i naprawde bardzo dobrze robią :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - otwórz lewą pokrywkę w bagażniku to się dowiesz :)

W sprawie dywizjonu - cierpliwości, naprawdę chętnie się tym zajmę ale w chwilo obecnej śpię po kilka godzin dziennie a reszta to praca i garaż (i tak dzień w dzień, ja nie mam weekendów wolnych tak jak większość z Was). Więc przestańcie się pieklić :wink:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lustro wewn fotochrom i kompasem występowało też seryjnie w A4 B6 ?

Miałem kupować z B7 z kompasem, ale na forum czytam że jest inne mocowanie więc szukam z B6.

Dobry mam nr ? 4F0 857 511 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURZOL jak tam te obiecane dla mnie listwy z S4?? znajomek wrócił juz z miesiecznego wypoczynku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURZOL jak tam te obiecane dla mnie listwy z S4?? znajomek wrócił juz z miesiecznego wypoczynku??

nie ma szans na te listwy. Rozmyślił się i nie chce puscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURZOL jak tam te obiecane dla mnie listwy z S4?? znajomek wrócił juz z miesiecznego wypoczynku??

nie ma szans na te listwy. Rozmyślił się i nie chce puscic

to na nastepny raz jak czegos nie masz na sprzedaz nie rob komus nadzieji i to jeszcze tym bardziej na taki deficytowy towar:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

a i chociaz zawsze trzeba sprawe wyjasnic do konca :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

a i chociaz zawsze trzeba sprawe wyjasnic do konca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...