Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moze ktos mi wrzucic schemat z ETKI potrzebuje wiedziec w ktorym miejscu znajduje sie czujnik temperatury cieczy ten gdzies za silnikiem.

Z gory dzieki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chłopaki mam pytanko.w bagażniku jest lampka podświetlenia.ostatnio ją wyjołem i na lampce był taki biały plastik który jakby zakrywa żeby światło szło tylko na przestrzen bagaznika a nie do środka budy...czy ma on też być na każdej lampce do pakietu light w drzwiach?bo ostatnio je wyrezałem ale tych plastików w lampkach nie miałem

Jest różnie. Generalnie daje się go tam gdzie nie przykryta lampka rozświetla przestrzeń tam gdzie nie powinna (np. lampka w schowku pasażera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: Mikaszi

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

i kolejna zagadka- zdjąłem wczoraj tą oslonę nad pedałami żeby wymienić czujnik abs i znalazłem kabel mini usb- coś jak sony- wiem że to strzal w ciemno ale od czego on mógł być? :eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

i kolejna zagadka- zdjąłem wczoraj tą oslonę nad pedałami żeby wymienić czujnik abs i znalazłem kabel mini usb- coś jak sony- wiem że to strzal w ciemno ale od czego on mógł być? :eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: Mikaszi

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 06:07 ----------

i kolejna zagadka- zdjąłem wczoraj tą oslonę nad pedałami żeby wymienić czujnik abs i znalazłem kabel mini usb- coś jak sony- wiem że to strzal w ciemno ale od czego on mógł być? :eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

i kolejna zagadka- zdjąłem wczoraj tą oslonę nad pedałami żeby wymienić czujnik abs i znalazłem kabel mini usb- coś jak sony- wiem że to strzal w ciemno ale od czego on mógł być? :eusathink::eusathink:

może zerknij gdzie jest wpięta , może jakieś mp3 było podpięte lub coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie gdzieś za tunel - gdzie wzok nie sięga- a jużwczoraj nerwy nie pozwoliły mi grzebać dalej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie gdzieś za tunel - gdzie wzok nie sięga- a jużwczoraj nerwy nie pozwoliły mi grzebać dalej :wallbash:

może też służyć jako ładowarka podpięta pod gniazdo zapalniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko czemu byłby schowany pod osłoną? cholera wie co za szit :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym kupił A4 bez Recaro to pewnie byłbym już w drodze po nie :) Mam akurat rzut beretem do tych handlarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kasę to też bym już był w drodze :grin: Zawsze takie oferty wyskakują jak nie śmierdzę groszem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ostatnio poplynalem troche z kasa na inne fanty do auta:kwasny: przez takich to tylko kredyt brac i kupowac i kupowac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, próbuję ruszyć B6 Division na facebooku, może niech każdy chętny z B6 podeśle mi link na pw. ze zdjęciem jego auta w dobrej jakości (nie robione kalkulatorem...) a ja zrobię album "Klubowe B6"

Przypominam, link do divisionu na fb:

https://www.facebook.com/pages/B6-Division/167848823329843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie wiem co się dzieje jak przekręcam zapłon w tylnych drzwiach słychać cykanie jak przed kodowaniem na elektryczne tylne szyby ( z AR na AS) nie jest to zawsze ale często ,szyby tył mam dokładane i wszystko było ok od jakiegoś czasu zdarza się te cykanie, dodam że wszystko po za tym działa ,może ktoś z was miał podobny przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba normalka, u mnie tez jest

ale wiesz jak mnie to wk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic takiego nigdy nie mialem :)

dokładałeś tył czy miałeś ori ,wcześniej i u mnie była cisza ,zastanawiam się czy mk się nie kończy ,bo żeby w jednych drzwiach to można by zrzucić na kable ,trzeba będzie poszukać modułu pełnej obsługi(chyba AT) bo teraz mam AR przekodowany na AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...