Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta d*pa :decayed: w sedanie s linie b6 jest mega :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A S4 Jest dopiero Mega.:kox:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

header3.jpg

No sam powiedz:decayed:

Opublikowano

a ja (prawie sam :polew:) założyłem dzisiaj front s line :banan: :banan: ryj całkiem inaczej wyglada

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

A S4 Jest dopiero Mega.:kox:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

http://www.audiworld.com/news/06/readers-rides-s4-avant/header3.jpg

No sam powiedz:decayed:

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

A S4 Jest dopiero Mega.:kox:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

http://www.audiworld.com/news/06/readers-rides-s4-avant/header3.jpg

No sam powiedz:decayed:

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

Opublikowano

Expo Silesia, Braci Mieroszewskich 124, Sosnowiec

Między Realem a Castoramą. Trzeba skręcić przed łukiem na Legionów Polskich i później w Aleje Róż.

http://stock4.pho.to/data8/e/4/f/e4f5ce82-2384-10b4-654b-9f1d75008de2.png

Opublikowano
Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl

tą samą ?? za 8 zł ?

tak jest, zdarzaja sie okresowe promocje. Ja odtluszczalem szybe o ile dobrze pamietam benzyna ekstrakcyjna. Teraz w czasie wiosennego spa mojej A4 uzylem cleanera do szyb ale nie zdazylem nalozyc Rain-xa. W sobote bede myl auto to naloze ten srodek

Opublikowano

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

Jesteś pewien to spójrz bo jak dla s4 tyłek w srebnej kozak na maxa:decayed:

srebnas4.jpg

Opublikowano

Ale przód s line jest bezkonkurencyjny :wink:

Tył na tej s4 byłby ładny jak by dyfuzor został ciemny

Opublikowano
Ale przód s line jest bezkonkurencyjny :wink:

Tył na tej s4 byłby ładny jak by dyfuzor został ciemny

ciemny dyfuzor to podstawa nie mozna go tak profanowac :facepalm:

Opublikowano

dokladnie dyfuzorek musi byc w innym kolorku a do czarnego co byscie proponowali bo sie zastanawiam czy do siebie nie wpakowac s4 :wink:

Opublikowano

Nie wiem co to za samochód ale ma fajne fele i nie tylko .......:naughty:

....:jerk:

521471_367118013348516_100001509606709_973322_390818948_n.jpg

... ciekawe ile osób najpierw spojrzało na felgi ????:kox:

Opublikowano

jak fajna d*pa to musi byc Bmw:polew::polew:

Opublikowano

kurde ale dupeczka jest dobra :slina:

Opublikowano

bmw e46 :wink:

Opublikowano

hooj z tym bmw :sick3: dupsko pierwsza klasa :slina::shock3::kox: pocisnolby takie sranie :banan1:

Opublikowano
hooj z tym bmw :sick3: dupsko pierwsza klasa :slina::shock3::kox: pocisnolby takie sranie :banan1:

...w sumie to mi chodziło co to za felgi :wink:, a że bmka to nie wiedziałem nawet ...

:kox:

:kox:

... jak patrzę na to zdjęcie to nic poza tyłkiem tej laski nie widzę :jerk:

Opublikowano

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

Jesteś pewien to spójrz bo jak dla s4 tyłek w srebnej kozak na maxa:decayed:srebnas4.jpg

już ten sedan ma dramatyczny zderzak - cały w kolorze traci cały urok
Opublikowano

Jestem tego zdania jak marcin. Ciekawe jak to u mnie będzie wyglądać dopiero za tydzień w piątek będę widzieć auto więc muszę jeszcze czekać ale oczywiście dyfuzor zrobiłem w kolorze relingów bo mam czarne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.