Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te antyramki mają jedną wadę: są tak grube i charakterystyczne, że praktycznie odrazu widać co jest grane :decayed: Ale patent fajny.

Moim zdaniem tak to powinno wyglądać:

Chowana tablica rejestracyjna - VW Jetta II - YouTube

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PAnowie a tak na marginesie to też bym chciał zostać przypisany do B6 DIVISION :decayed:

Opublikowano

Hugo próbuje rozwiązać jakiś problem ankiet, nie jest to priorytetem bo jest mnóstwo innych, ważniejszych spraw do zrobienia, narazie naboru do divisionu nie ma. Czujcie się jak u siebie w domu:decayed:

Opublikowano

img0866tz.th.jpg img0867hd.th.jpg

Znalazłem w swoim a4 wolne wtyczki pod fotelami , po jednej na stronę. :glupek2: Są 2 pinowe i można podłączyć do nich lampki z drzwi - pasują idealnie. :jerk:

Niestety światła brak. Auto nie miało fabrycznie nic z pakietu światło poza ledami w podsufitce i uchwytem na puszke oraz wizytownikiem.

Jakiś czas temu wyrezałem światła w drzwiach i klamki wewnętrzne. Sterownik drzwi bez problemu steruje tymi światłami. Za radą Barta sprawdziłem moduł komfortu czy przyjmie kodowanie na ch62 -- działa, :banan:

Czy jest szansa, że mam instalację fabrycznie przygotowaną do p. światło? :naughty: Fotele mam sportowe, z elektryką lędźwi, wszystkie wtyczki jakie powinny być są i siedzą mocno w gniazdach :decayed: Tylko te dwie sztuki...

Opublikowano
Hugo próbuje rozwiązać jakiś problem ankiet, nie jest to priorytetem bo jest mnóstwo innych, ważniejszych spraw do zrobienia, narazie naboru do divisionu nie ma. Czujcie się jak u siebie w domu:decayed:

A jednak boicie sie konkurencji :wink:

Opublikowano
Hugo próbuje rozwiązać jakiś problem ankiet, nie jest to priorytetem bo jest mnóstwo innych, ważniejszych spraw do zrobienia, narazie naboru do divisionu nie ma. Czujcie się jak u siebie w domu:decayed:

A jednak boicie sie konkurencji :wink:

Ja powiem szczerzę co myślę o tej rekrutacji:

Dla mnie to jest wielki pic na wodę. Co ma niby dać te głosowanie. W Batalionie jakoś nie ma żadnego problemu tam jak jakieś auto komuś z nich spodoba i rzeczywiście się nadaje to wrzucają do wątku i pytają. Jak sie 3-4 osoby zgodzą to są w Batalionie. A tutaj jakieś kombinowanie z głosowaniem które pewnie do końca lata nie będzie ogarnięte z tego powodu że Hugo ma ważniejsze sprawy na głowie. Przemyślcie to jeszcze raz bo dla mnie ten pomysł:thumbdown:

Opublikowano
Hugo próbuje rozwiązać jakiś problem ankiet, nie jest to priorytetem bo jest mnóstwo innych, ważniejszych spraw do zrobienia, narazie naboru do divisionu nie ma. Czujcie się jak u siebie w domu:decayed:

A jednak boicie sie konkurencji :wink:

Nooooo jaa ale się was boję :facepalm:

Bart to wszystko organizuje więc piszcie do niego, ja nic nie robię tylko też czekam, zależy wam na tym zdjęciu na górze jak by to niewiadomo co dawało :whistling:

Opublikowano

Ale parcie:grin::grin::grin::grin::grin:

Oddam miejsce w divisonie.Cena wywolawcza 2zl:banan:

Opublikowano
Ale parcie:grin::grin::grin::grin::grin:

Oddam miejsce w divisonie.Cena wywolawcza 2zl:banan:

Ja wymienie za coś do auta :polew::polew:

Opublikowano
Hugo próbuje rozwiązać jakiś problem ankiet, nie jest to priorytetem bo jest mnóstwo innych, ważniejszych spraw do zrobienia, narazie naboru do divisionu nie ma. Czujcie się jak u siebie w domu:decayed:

A jednak boicie sie konkurencji :wink:

Ja powiem szczerzę co myślę o tej rekrutacji:

Dla mnie to jest wielki pic na wodę. Co ma niby dać te głosowanie. W Batalionie jakoś nie ma żadnego problemu tam jak jakieś auto komuś z nich spodoba i rzeczywiście się nadaje to wrzucają do wątku i pytają. Jak sie 3-4 osoby zgodzą to są w Batalionie. A tutaj jakieś kombinowanie z głosowaniem które pewnie do końca lata nie będzie ogarnięte z tego powodu że Hugo ma ważniejsze sprawy na głowie. Przemyślcie to jeszcze raz bo dla mnie ten pomysł:thumbdown:

dokładnie :decayed:

Opublikowano
Ale parcie:grin::grin::grin::grin::grin:

Oddam miejsce w divisonie.Cena wywolawcza 2zl:banan:

:facepalm:

Opublikowano

No co sie dziwisz?spinasz sie jakby chodzilo o cos naprawdę waznego.no,ale to może z racji wieku.Będzie czas to Bart to ogarnie.Co da Ci division,ze spac w nocy nie mozesz?:kox:

Opublikowano

Noo wiesz Bieniek, nie każdy śmiertelnik może mieć zdjęcie na górze divisionu:decayed:

Opublikowano
No co sie dziwisz?spinasz sie jakby chodzilo o cos naprawdę waznego.no,ale to może z racji wieku.Będzie czas to Bart to ogarnie.Co da Ci division,ze spac w nocy nie mozesz?:kox:

Chyba ci się fakty mylą. Ja sie nie spinam tylko podkreśliłem co sądzę o tej śmiesznej rekrutacji. Osobiście mnie to lata czy będę w Divisionie czy nie wiem że mam auto bardziej wymodzone niż nie jeden w Divisionie:wink:

Opublikowano

chłopaki dajcie Bartkowi teraz spokój bo sam musi auto ogarnąć (chyba ważniejsze) a nie zajmować się divisionem

Opublikowano
No co sie dziwisz?spinasz sie jakby chodzilo o cos naprawdę waznego.no,ale to może z racji wieku.Będzie czas to Bart to ogarnie.Co da Ci division,ze spac w nocy nie mozesz?:kox:

Chyba ci się fakty mylą. Ja sie nie spinam tylko podkreśliłem co sądzę o tej śmiesznej rekrutacji. Osobiście mnie to lata czy będę w Divisionie czy nie wiem że mam auto bardziej wymodzone niż nie jeden w Divisionie:wink:

zróbcie koło fortuny:polew:

Opublikowano

ale się spinacie- dywizjon jest dla nas wszystkich a czy ktoś jest czy nie jest to mniej ważne .

Opublikowano

...a mówi się że tylko w PZPN jest kolesiostwo

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
ale się spinacie- dywizjon jest dla nas wszystkich a czy ktoś jest czy nie jest to mniej ważne .

Nie bardzo rozumiem kto tu się spina?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.