Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrej nocy :decayed:

0179e93c.gif

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie Ci co sie zakwalifikowali będą dodani jutro bo dopiero zjechalem z trasy

trasa A2 (Berlin Poznań) kompletnie nie przejedzdna a płatna

2012_12_09_132.jpg

2012_12_09_129.jpg

2012_12_09_135.jpg

2012_12_09_138.jpg

2012_12_09_139.jpg

Opublikowano

mam nadzeje ze jutro będzie czarno bo jadę w tamtą mańkę :shock3:

Opublikowano

wow ile śniegu :decayed: u mnie trochę prószy, poślizgać się trochę idzie :decayed:

Opublikowano

Mam do Was pytanie - macie może do sprzedania dekielek na lewą i koniecznie prawą lampę pod soczewkę H7 na światła mijania ? Mogę podesłać foto o co mi chodzi.

Opublikowano
  • Autor

chce ktos jasne rec?

Aukcje-internetowe--darmowa-galeria-zdj----

2,5 k do raczki , nie grzane , jest feler taki ze ramy byly prostowne ( przy stluczce bylo wiezione cos w bagaju i walnelo w nie ) . sa wyprostowane w miare , trzeba sobie je poskladac , tylnie wypelnienia foteli potrzaskane ( te wpinane na tyl naprzeciw nog pasazerow z tylu - powinny pasowac z ori foteli ) . Na foto fotel kierowcy pasazera ladniejszy.

Opublikowano
Mam do Was pytanie - macie może do sprzedania dekielek na lewą i koniecznie prawą lampę pod soczewkę H7 na światła mijania ? Mogę podesłać foto o co mi chodzi.

Mogę poszukać bo chyba miałem pare sztuk:good:

Opublikowano

Od któregoś tam rocznika wywala błąd u mnie był ale w ecu project mi wyłączyli

Opublikowano
Od któregoś tam rocznika wywala błąd u mnie był ale w ecu project mi wyłączyli

PUMA i teraz mi to mówisz :kwasny::kwasny:

Opublikowano

Myślałem że wiesz o tym ale z tego co mi się wydaje to od 2003 dopiero wywala błąd ale pewny nie jestem

Opublikowano
Myślałem że wiesz o tym ale z tego co mi się wydaje to od 2003 dopiero wywala błąd ale pewny nie jestem

spokojnie usuniemy i się zobaczy

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

na wstępie napiszę - TYLKO nie krzyczcie :decayed:

co sądzicie o zasłanianiu chłodnicy??

Opublikowano

Jak jakimś fajnym szarym kartonem to będzie szał:banan:

Opublikowano
Myślałem że wiesz o tym ale z tego co mi się wydaje to od 2003 dopiero wywala błąd ale pewny nie jestem

spokojnie usuniemy i się zobaczy

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

na wstępie napiszę - TYLKO nie krzyczcie :decayed:

co sądzicie o zasłanianiu chłodnicy??

ja np mogę być za bo termostat kosztuje 370zł do ALT:decayed: Ale jak kosztuje malo to po co zasłaniać?:decayed:

Opublikowano

Znacie sprawę swapa kluczyka z b6 na b7? Latają takie całe z grotami po ~300zł na allegro. Gdzie tkwi haczyk? ;]

Opublikowano

Wandej ale termostat działa bo auto dogrzewa sie do 90st.C tylko to trochę trwa i później na postaoju traci ciepło, więc wydaje mi się, że termostat jest OK!!

Opublikowano
Wandej ale termostat działa bo auto dogrzewa sie do 90st.C tylko to trochę trwa i później na postaoju traci ciepło, więc wydaje mi się, że termostat jest OK!!

Ale to , że wskazówka leci w dół na postoju przy minusowych temp to norma dla tych silnikow.Mam to samo i termostat na pewno jest sprawny, podobnie jak czujnik temp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.