Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

panimechanikjpg.jpg

tak z rana :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajny klucz :slina:

.....................................................

fb71cf4b6173eb4cmed.jpg

:decayed:

Opublikowano

Józek jakie "z rana" ? Ja zaraz z pracy wychodzę :polew:

Opublikowano

Klucz jak klucz ale ona majtek nie ma!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Ma majtki tylko sobie na cycki je założyła - przecież widać... :naughty:

Opublikowano

Czego to ona nie ma to mogli byśmy więcej wypisać:decayed:

Opublikowano

Mam stabilizator od RSki. Coś jeszcze potrzebuję do jego montażu?

Teraz rezanie w garażu mi nie straszne ;]

nagrzewnica-skan,big.jpg

Opublikowano
Józek jakie "z rana" ? Ja zaraz z pracy wychodzę :polew:

:decayed: no ja byłem w trakcie pracy :decayed:

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

ZDERZAK DOKŁADKA AUDI A4 MAŁYSZ S LINE (2834039516) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

ile jest warta tylna dokładka s-line ? bez wylotu na 2 rurki.

Opublikowano
Józek jakie "z rana" ? Ja zaraz z pracy wychodzę :polew:

:decayed: no ja byłem w trakcie pracy :decayed:

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

ZDERZAK DOKŁADKA AUDI A4 MAŁYSZ S LINE (2834039516) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

ile jest warta tylna dokładka s-line ? bez wylotu na 2 rurki.

Raczej nic:decayed:

Opublikowano

100zl

Opublikowano
:grin: dobre, ja za swoją dokładkę s-line na tył bez wycięć na wydech dawałem rok temu 350plnów, no i była do małych poprawek
Opublikowano
:grin: dobre, ja za swoją dokładkę s-line na tył bez wycięć na wydech dawałem rok temu 350plnów, no i była do małych poprawek

Ale prawda jest taka że slabo to wygląda bez prostych wydechów:thumbdown:

Opublikowano

czemu?? każde b6 w s-linie zewnętrznym w 1,9tdi tak ma, tylko 1,8t w oryginale wychodziło z otworatmi na wydech, napewno wygląda dużo lepiej niż seria

Opublikowano
czemu?? każde b6 w s-linie zewnętrznym w 1,9tdi tak ma, tylko 1,8t w oryginale wychodziło z otworatmi na wydech, napewno wygląda dużo lepiej niż seria

I 3.0 też:wink: No tak wychodziło ale jak widać każdy teraz szuka z wycięciami i przerabia wydechy bo nie jest to trudne ani kosztowne :wink:

Opublikowano

sam jestem na tym etapie ale ciężko o wydech :facepalm:, jakbym juża za dużo gratów do tego nie miał to bym sobie to darował

Opublikowano
sam jestem na tym etapie ale ciężko o wydech :facepalm:, jakbym juża za dużo gratów do tego nie miał to bym sobie to darował

Kupuj sam prawy z wieszakiem od 1.8T i tyle. do tego 1m rurki i dobry tłumikarz Ci połączy i masz za 200zł wydech zrobiony:good: Końcówki i tak customowe pewnie będziesz chciał założyć więc i tak się wyrównają:wink:

Opublikowano

w dokładce można wyciąć pod wydech ,o ile się nie mylę adamoo tak ma zrobione

Opublikowano

A ile takie sam prawy od 1.8T może kosztować ?

kur... po c*j tu wchodze... już mi świta kolejny mod...

Opublikowano
w dokładce można wyciąć pod wydech ,o ile się nie mylę adamoo tak ma zrobione

w tym jednym aucie takie rzeczy mógłbym zaakceptować ale to tylko dlatego że już tam prawie wszystko wsadził. ale chyba normalną dokładkę z 1.8t założyć- seria po 100 chodzi na alle..

Opublikowano

ja ktoś ma taką dokładkę s-line to kupię bez tych otworów na rury :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.