Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wybiera się ktoś do ASO czasem ? Bo potrzebował bym coś :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
prrrdom..ja tez chce do dyvisiii..wyslalem swoje checi na meila itd..
Ja Ci dam do Dyvisii, a na spota to nie łaska się zjawić:grin::wink:

zjawie sie zjawie..niebawem...zimowki dopiero dzisiaj dostalem (195/55/16 DUNLOP SP Winter Sport M3) jutro wpadaja to bede mogl jezdzic

Opublikowano

195/55/16 ? toć to rowerówki

Opublikowano

sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma..to i tak tylko na ta zime..od bidy moga byc no i za darmo heee..na lato mam 19' zima narazie 16' ale w przyszlym roku zima tez 19' jak sie bawic to sie bawic..kto ma na zime 19' ?

Opublikowano

195/55/16 to nie odpowiedni rozmiar opony kolego. Powinno być 205/55/16

Opublikowano
195/55/16 to nie odpowiedni rozmiar opony kolego. Powinno być 205/55/16

jak bym kupowal to bym kupil konkretne opony ale poprostu nie kupuje w tym roku..a te dostalem za darmo...w tym mies wydalem prawie 5k na auto..przed zimo wszystko zostalo powymieniane od rozrzadu po amory lozyska poduchy olej skrzyni przegub wewn. itd.kosztem zimowek wiec jest jak jest..

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Opublikowano
Opublikowano

Division się powiększa osób przybywa :wink4:

Opublikowano
Nie wybiera się ktoś do ASO czasem ? Bo potrzebował bym coś :decayed:

a ty sie nie wybierasz do bdg? bo Artur ma dobre ceny w aso w bdg :)

Opublikowano
Nie wybiera się ktoś do ASO czasem ? Bo potrzebował bym coś :decayed:

a ty sie nie wybierasz do bdg? bo Artur ma dobre ceny w aso w bdg :)

na razie nie :wink: czekam na mega spota, Topor też chętny jest :decayed: a mój alarm z ASO odwołany bo ktoś mnie tu wprowadził w błąd :decayed:

Opublikowano

wiel..blad..a czy te 195 mocno szkodzi? raczej nie

Opublikowano
195/55/16 to nie odpowiedni rozmiar opony kolego. Powinno być 205/55/16

jak bym kupowal to bym kupil konkretne opony ale poprostu nie kupuje w tym roku..a te dostalem za darmo...w tym mies wydalem prawie 5k na auto..przed zimo wszystko zostalo powymieniane od rozrzadu po amory lozyska poduchy olej skrzyni przegub wewn. itd.kosztem zimowek wiec jest jak jest..

Hmm to co Ty za fure kupiłeś że pół auta musiałeś wymienić:polew:
Opublikowano

A ja rozpakowalem spozniony prezent :decayed: - Ledowe pudeleczko :kox: - jest roznica zajefajna :banan:

Opublikowano
A ja rozpakowalem spozniony prezent :decayed: - Ledowe pudeleczko :kox: - jest roznica zajefajna :banan:
Mówisz o ledach zamiast żarówek w aucie:naughty: daj linka gdzie kupowałeś bo szukam ale postojówek ledowych
Opublikowano

Ledowe postojowki mam juz od samego poczatku - pierwszy mod :grin:

Teraz wpadl RNS :naughty:

Opublikowano
Ledowe postojowki mam juz od samego poczatku - pierwszy mod :grin:

Teraz wpadl RNS :naughty:

Aaa o tym badziewiu mówisz:polew: a pamiętasz jakie ledy kupowałeś to pokaż:wink:
Opublikowano

Ledy walcowe ze stozkiem w5w - swiatlo rozchodzi sie po lampie

Musialem zamontowac oporniki z radiatorkiem - canbusow chyba jeszcze nie bylo :wink:

Opublikowano

dupeczkajpeg.jpg

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.