Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie z jednej strony się coś zepsuło jak z zaspy wyjeżdżałem :decayed:

Opublikowano
ktoś mniej więcej wie ile kosztuje swap na 2.7bit quattro?

15 k ++

Nie strasz go:wink: Flyer swapa za darmo miał:wink: Ale dobrze przemyslał wszystko i powstał idealny plan czyli kupił rozbita ese i opierdzielił na częsci całe body itp(a czesci z esy to rarytasy) i do tego swojego dwaipół i wyszło mu na zero:good:

Bo kupił ese w dobrej cenie:wink: sprzedał swoj motor... a ja mówie o rezaniu od reza.... same hamulce 345 + tył i robi Ci sie 3000 zł:naughty:

bo nie sadze zebys robił swapa na seryjny motor tylko soft od strzała wleci i 312 mm bedzie za słabe

Opublikowano

Sam swap silnika to 10tys lekko.

DO tego tutaj wchodzi jeszcze Q....

Opublikowano
Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

3 lata trytytkowałem:decayed:

wyleciała ostatnio juz na amen bo nie było juz co lapac

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Sam swap silnika to 10tys lekko.

DO tego tutaj wchodzi jeszcze Q....

tez to tak liczyłem... sam silnik na allegro z 6 K. Q tez pewnie z 4... pasowało by juz FMIC robic.

hamulce... i naprawde nie mała suma sie robi

Opublikowano

Ja liczylem bez hamulcow.:grin::grin:

I tak mam latwiej,bo mam v6.

Ale od razu rozrzad,jakies uszczelnienia.

I pewnie kilka innych pier**l.

Opublikowano

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nie mówie o najtanszych silnikach bo wiadomo ze szału nie bedzie za 3 K:decayed:

czyli 6K, Q 4 K halulce 3 K FMIC 2 K pewnie z wydechem cos by sie ruszyło:decayed: no i sofcik bo az szkoda jezdzic 2,7Bitem seria jak taki potencjał na 330 Kuca... no i oczywiscie pakiet startowy rozdzad oleje filtry.

cos jeszcze? to mnie poprawcie:wink: Sam juz taka opcje rozwazałem.

aaa jeszcze robocizna kogos:wink:

wiec kwota nie jest mala i raczej wole mojego parcha sprzedac za 2-3 lata i jak dobzre firma sie rozkreci to A5 3.0 TDI:wink: puki co za drogie bo 100 trzeba miec

Opublikowano

E fantaści:decayed:

Opublikowano
Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

u mnie git majonez...jeszcze wisi :decayed:

Opublikowano
Jak tam Pany z waszymi osłonami pod silnikiem u mnie dziś poleciała jednak za nisko chyba :facepalm::wallbash:

u mnie git majonez...jeszcze wisi :decayed:

ja swoje (silnika i skrzyni) tak przyczepiłem że jak się urwie to razem z dokładką:bag: A dokładka na pewno ze zderzakiem:decayed:

Opublikowano

Panowie jakiej firmy kupić poduszki pod silnik i skrzynie?

Opublikowano

Nie wiesz?? Oczywiście Lemforder:decayed: O ile skrzyni jest tania to już silnika nie:decayed:

Opublikowano

W jakiej cenie masz te poduszki wandej bo widzę że coś tam sprzedajesz.

Opublikowano

Lemfordera mam w marnych cenach i 500zł ledwo byś się z tymi od silnika wyrobił:facepalm: Ale corteco mam dobrych jakbyś chciał 370zł za silnika a do skrzyni 120lemforder:hi:

Mówiłem jakie taniutkie:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:Po robocie?

Opublikowano
:hi:

:hi:Po robocie?

Dopiero zaczynam. Dzisiaj 2 zmiana :doh:

Opublikowano

Wandej 120 zł za poduche pod skrzynie?

Opublikowano
Wandej 120 zł za poduche pod skrzynie?

Nom. O ile to ta bo opis niby pod automat ale raczej do manuala:kwasny:Droga jakoś bo trochę ponad rok temu za 70 kupiłem bodajże:mysli: Ale w IC po zniżce 143zł:facepalm:

Opublikowano

nie mówie ile dałem za swoja... jak wysrała sie 2 dni przed korekta u rogala i musiałem miec na juz:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.