Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja jebie jeszcze się dobrze rok nie rozpoczął a Ci już po pół auta wyrezane:D chyba trzeba opierdolić jakiś bank:rolleyes:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

młodzi są - musza się wyszumieć...ale czy przy okazji muszą nerwy poruszyć :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Puma robisz te kamerę? Właśnie sobie zakupiłem adapter multimedialny i szukam przy okazji tuner dvb-t. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Belka inna znaczy trzeba rezać czy belkę nową trzeba znaleźć?

jaki adapter kupiłeś możesz zapodać linka ??

hehe dobra już wiem :decayed:

a jaką kamerę wrzucacie??

Opublikowano

Pare postów wyżej #14144

[;

Kupiłem kobiecinie jakąś uniwersalna do Volvo, ale wpadła nam okazja z AudioMedia kamera. Generalnie takie kamerki po 200-300-400 zł to te same gówna. Miałem w Avensisie kamere Kenwooda za 900zł i ona niszczyła system. Najbardziej pokazywała moc w ciemności. Zwykłe światło wsteczne pomagało kamerze pokazać wyraźnie co się dzieje za autem.

Opublikowano

Ja z Q7

Opublikowano
Ja z Q7

kładziesz kabel chinch np. KABEL PRZEWÓD CHINCH (M) - 2 x RCA CHINCH (M) 3M (2905023329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o odpowiedniej długości , do tego dokładasz 4 kabelki o średnicy 1.0 i to wsio:naughty:

Opublikowano

Wolałbym po hdmi ; )

Opublikowano
Ja z Q7

kładziesz kabel chinch np. KABEL PRZEWÓD CHINCH (M) - 2 x RCA CHINCH (M) 3M (2905023329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. o odpowiedniej długości , do tego dokładasz 4 kabelki o średnicy 1.0 i to wsio:naughty:

Dziękować :hi::hi:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Wolałbym po hdmi ; )

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Poda mi ktoś nr kluczyków do,wyciągania RNS??? :whistling:

Opublikowano
Poda mi ktoś nr kluczyków do,wyciągania RNS??? :whistling:

akurat kupowałem ostatnio ;)

8E0 051 530

Opublikowano
Poda mi ktoś nr kluczyków do,wyciągania RNS??? :whistling:

akurat kupowałem ostatnio ;)

8E0 051 530

36 zeta szt:shock3: czy komplet:eusathink:

Opublikowano

kpl oczywiscie. W koncu mam wyjmaki a nie lamiace sie druty z allegro :decayed:

Opublikowano
kpl oczywiscie. W koncu mam wyjmaki a nie lamiace sie druty z allegro :decayed:

to biere i ja:decayed:

Opublikowano

ja też musze ogarnąć te grzanie d*p nareszcie:facepalm:

Źle poskładałem klimatronik coś i u pasażera na 5 nie grzeje ale na 0 tak:grin::grin:

Opublikowano
kpl oczywiscie. W koncu mam wyjmaki a nie lamiace sie druty z allegro :decayed:

to wezmę i ja skoro cena za komplet :decayed: bo te z allegro :facepalm:

Opublikowano

Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

Opublikowano

a komplet tych wyjmaków to 4sztuki czy 2??

Opublikowano

dobre pytanie :wink:

Opublikowano
Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

co z nimi nie tak?

Opublikowano
Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...

co z nimi nie tak?

No nie mają takiego kształtu jak plastik z otworami na szyby. Po za tym lekko obcierają. No nic. Trzeba rezać ;]

Opublikowano
a komplet tych wyjmaków to 4sztuki czy 2??

4

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.