Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakbym w tej cenie trafił pełną skóre to biorę:good: Swoje spokojnie za 600zł pchnę( kubły grzane pompowane):wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Orientujecie się może ile mogą ważyć org Biedrony 16''? Muszę paczkę nadać a wagą nie nie dysponuję.

Opublikowano

Z gumami wyjdzie około 80kg pewnie:good: wysyłasz jako palete? Moja firmy ma umowe z OPEK`iem i około 100zł za paletkę i tak najtaniej wychodzi niż rozdzielanie:good:

Opublikowano

Bez gum. Gdzieś wyczytałem że jedna felga waży ok 7-8kg.

Zapakowałem trzy felgi do jednej opakowania - koszt 34 zł w UPS, czwarta oddzielnie pakowana - 28zł.

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:
Opublikowano

Ja wysyłam przez znajomego co ma wulkanizacje pakuję po 2szt. razem, ale wysyłka musi być po wpłacie na konto i ostatnio za 4x17" płaciłem 45zł:wink:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Hał macz?:whistling:

Kurfa po co ja pytam to i MCE trzeba by było zmienić:doh:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Hał macz?:whistling:

Kurfa po co ja pytam to i MCE trzeba by było zmienić:doh:

toć mce nie musisz zmieniać , podłanczas sam foto:wink:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

Hał macz?:whistling:

Kurfa po co ja pytam to i MCE trzeba by było zmienić:doh:

toć mce nie musisz zmieniać , podłanczas sam foto:wink:

Endriu bierz Dominik Ci wyreza :naughty:

Opublikowano
:siema: lustro foto wewnętrzne z czują światła ktoś chce:wink:

ja chce, ja chce,

:polew::polew::polew:ale dopiwero wiosna jak przyjadę na rezanko :banan::banan::banan:

Opublikowano

Artu a jakie chcesz lustro czorne czy jasne:wink:

Opublikowano
Artu a jakie chcesz lustro czorne czy jasne:wink:

jasne

Opublikowano
:hi: Panowie czy przełącznik lusterek z A6 pasuje do A4 ?
Opublikowano

no i długo namiawiać mnie nie musiał :banan::decayed::dancing:

Opublikowano
no i długo namiawiać mnie nie musiał :banan::decayed::dancing:

:decayed:

Opublikowano
:hi: Panowie czy przełącznik lusterek z A6 pasuje do A4 ?

Pasi. Tylko nie bierz tego z A4 b8.

zaraz. Nie wiem ;) Nie doczytałem że chodzi o lusterka. Ale jeżeli pasują szyby to czemu nie lusterka.

Opublikowano
:hi: Panowie czy przełącznik lusterek z A6 pasuje do A4 ?

pasi, bylo miliard razy :)

Opublikowano
:hi: Panowie czy przełącznik lusterek z A6 pasuje do A4 ?

pasi, bylo miliard razy :)

i....

:polew:nie pasiło :polew:

Opublikowano

komu nie pasiło bo nie wiem o co kaman

Opublikowano
komu nie pasiło bo nie wiem o co kaman

nie no ogólnie...

...chodzi mi o to, że listwy też wczoraj "były" od S4 :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.