Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na grubo??

Cały czas mi chodzi po głowie Twoje -" nie mo co robić" :doh:

taki tam fmic i inne:decayed:

turbo tez idzie po nóż ??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Na grubo??

Cały czas mi chodzi po głowie Twoje -" nie mo co robić" :doh:

taki tam fmic i inne:decayed:

turbo tez idzie po nóż ??

narazie nie , zobaczymy co wypluje po zmianie oringów na pompkach i fmicu:wink:

Opublikowano
jozek726 ostatnia fota jest brutalną prawdą:grin:

no, nic nie mów, dziś patrze na fis a moje quattro spaliło mi 10,1 :doh: troche wariacji na śniegu i głównie miasto :whistling:

Opublikowano

Dobre :wink:

Opublikowano

no bankowo będzie lepiej...a oringi po co ?? cos przepuszczają??

Opublikowano
no bankowo będzie lepiej...a oringi po co ?? cos przepuszczają??

niewiem ale od tego zaczne:wink: pompki to podstawa:wink:

Opublikowano
Na grubo??

Cały czas mi chodzi po głowie Twoje -" nie mo co robić" :doh:

taki tam fmic i inne:decayed:

turbo tez idzie po nóż ??

narazie nie , zobaczymy co wypluje po zmianie oringów na pompkach i fmicu:wink:

Zmiana oringow coś realnie daje?

Sent from my czajnik using Tapatalk HD

Opublikowano
jozek726 ostatnia fota jest brutalną prawdą:grin:

no, nic nie mów, dziś patrze na fis a moje quattro spaliło mi 10,1 :doh: troche wariacji na śniegu i głównie miasto :whistling:

Ja teraz zimą mam średnią na FIS z całego baku 9,1l/100km także zacznij się przyzwyczajać do spalania przy Q :decayed:

Opublikowano
Na grubo??

Cały czas mi chodzi po głowie Twoje -" nie mo co robić" :doh:

taki tam fmic i inne:decayed:

turbo tez idzie po nóż ??

narazie nie , zobaczymy co wypluje po zmianie oringów na pompkach i fmicu:wink:

Zmiana oringow coś realnie daje?

Sent from my czajnik using Tapatalk HD

pewnie niewiele ale przy 160 tysiach oringi pewnie wykiszkane na tym naszym sosie na którym jeżdzimy:facepalm:

Opublikowano
jozek726 ostatnia fota jest brutalną prawdą:grin:

no, nic nie mów, dziś patrze na fis a moje quattro spaliło mi 10,1 :doh: troche wariacji na śniegu i głównie miasto :whistling:

Ja teraz zimą mam średnią na FIS z całego baku 9,1l/100km także zacznij się przyzwyczajać do spalania przy Q :decayed:

nie ma co ale jest trochę większe od ośki :decayed:

Opublikowano

Mają Q i narzekają, że pali 9l... Mój po 12 na ośce pali :facepalm:

Opublikowano

Potrzebuje jakiś tani bagażnik dachowy do sedana, ma ktoś może - może być używany :naughty:

Opublikowano
Mają Q i narzekają, że pali 9l... Mój po 12 na ośce pali :facepalm:

lataj po trasie będzie mniejsze :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Mają Q i narzekają, że pali 9l... Mój po 12 na ośce pali :facepalm:

lataj po trasie będzie mniejsze :polew::polew::polew::polew:

Szczególnie z c**jowym termostatem:polew:

Opublikowano
Mają Q i narzekają, że pali 9l... Mój po 12 na ośce pali :facepalm:

lataj po trasie będzie mniejsze :polew::polew::polew::polew:

Szczególnie z c**jowym termostatem:polew:

ech kur....wa dzwoń do Nosba - na 100% ma jakiś na zbyciu i będzie z głowy :decayed:
Opublikowano

u mnie też mam termostat do wymiany ale tylko z ASO go kupię :decayed:

Opublikowano

jak do benzyny i to 1.8T to tylko Nosb :decayed:

Opublikowano
u mnie też mam termostat do wymiany ale tylko z ASO go kupię :decayed:

a u Ciebie dlaczego jaki objaw??

Opublikowano

-4 stopnie i przy wolnej jeździe spada mi temperatura, nie dużo ale spada. Trochę mnie to wkurza i wymienię termostat i czujnik temperatury, tylko nie wiem kiedy to nastąpi :wink: Nie jest to droga sprawa a będę miał pewność że są ok. W b5 też tak zrobiłem, tylko kupiłem jakiś termostat i czujnik z allegro i po tygodniu padły oby dwa. Wkurzyłem się strasznie, kupiłem potem z ASO i było git. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.