Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I co daja rade ? :D bo mnie chyba po zimie czeka wymiana :whistling:

Po dwóch latach(około 40tyś) cisza:naughty: Tylko one mają to do siebie że niektóre popiskują ale to czasem tylko:wink: Ale coś czuje że jak zarzuce 19` to zaczną do mnie gadać w tym sezonie:decayed:

Kaju wysył 15 kurier a pobranie 25:wink: Jak na tą kasę dają radę:good: Nic innego już nie założę:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyciąłeś mnie na 5zł :ranting::rant:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: :wink:

Opublikowano

do szprechaczy :wink:

jak to napisać po niemiecku

"czy posiadasz do tego wszystkie śrubki"

Opublikowano

Haben Sie alle śrubken fur Das?? :decayed::decayed::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
do szprechaczy :wink:

jak to napisać po niemiecku

"czy posiadasz do tego wszystkie śrubki"

sind alle schrauben dazu?

Opublikowano
Haben Sie alle śrubken fur Das?? :decayed::decayed::grin::grin::grin::grin:

:facepalm::polew::polew:

Opublikowano
Haben Sie alle śrubken fur Das?? :decayed::decayed::grin::grin::grin::grin:

:polew:

a poważnie :wink:

Opublikowano

oj tam oj tam, meine Trabant ist fantastik, zwei zylinder und nur plastik :grin:

Opublikowano
Przyciąłeś mnie na 5zł :ranting::rant:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: :wink:

oj bo już mi się pińć nie chciało dopisywać:decayed: Ale tak 535 cena do B6:wink: Ty dostałeś zawieszke na olej bo nie miałem co dorzucić dla klubowicza:decayed:

Opublikowano

o totototototo!!

będę nosił na szyi :grin:

chociaż patrząc na to że kurier przyjechał o 22.30 to była dopłata za dowóz po godzinach pracy :decayed::wink:

Opublikowano
o totototototo!!

będę nosił na szyi :grin:

:polew::polew:

Kierwa muszę przestać tu wchodzić bo prawie Marcina z postami doganiam w temacie:doh:

No z tym kurierem to mnie rozwaliłeś:shock3: Chociaż by zadzwonił czy może:decayed: Teraz to wszystkie te firmy kurierskie to wolna amerykanka w działaniu kurierów:decayed:

Opublikowano
oj tam oj tam, meine Trabant ist fantastik, zwei zylinder und nur plastik :grin:

:polew::polew::polew:

Nie panowie pytam poważnie , pisałem do gościa po angielsku ale niestety frycek nie na umiał się języka i tylko deutsch :doh: , a ja po niemiecku :facepalm: tak jak on po angielsku :grin:

Opublikowano

no to Hammer napisał, co prawda nie dosłownie ale się starał chłop :decayed::grin:

poza tym zawsze możesz mu napisać że przegrali wojnę, więc mogliby do cholery nauczyć się wreszcie angielskiego :decayed:

---------------

zaczynam żałować że nie jadę do BT

Opublikowano
do szprechaczy :wink:

jak to napisać po niemiecku

"czy posiadasz do tego wszystkie śrubki"

sind alle schrauben dazu?

to jest ok

Opublikowano

że niby moje było nie-ok??

:grin::grin::grin:

Opublikowano
że niby moje było nie-ok??

:grin::grin::grin:

Ciekawe jak by gość zareagował na taki tekst :kox::grin:

obojętnie co byście nie napisali to i tak nie zajarzę , a tłumacz google takie głupoty wyrzuca że porażka

Opublikowano

szkoda że mu tego nie wysłałeś :grin::grin:

pamiętaj, żeby przeżyć w DE wystarczy znać tylko 3 zwroty:

- ja

-nein

- einmal kebap mit knoblauchsosse bitte, ohne zwiebeln

:decayed::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
szkoda że mu tego nie wysłałeś :grin::grin:

pamiętaj, żeby przeżyć w DE wystarczy znać tylko 3 zwroty:

- ja

-nein

- einmal kebap mit knoblauchsosse bitte, ohne zwiebeln

:decayed::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Kebab z sosem czosnkowym bez cebuli ? :decayed:

Opublikowano

Enthält das Set alle Schrauben.:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.