Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zapytaj kolegi jak mozesz gdzie fele przygotowywal do sezonu :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie i pani, płetwa w kolor czy czarna??

Opublikowano

chodzi ci o antenkę ?

Opublikowano

ta

Opublikowano

to chyba w kolor będzie lepiej wyglądała

Opublikowano

nieeeee tylko czarna

Opublikowano

widziałem na ebayu ori w kolorze LZ5W :naughty:

Opublikowano

moim zdaniem w kolor :wink:

Opublikowano

img0219sph.jpg

jak ona by w kolorze wyglądała ? :doh:

Opublikowano

Ma ktoś na sprzedaż włącznik świateł AUTO z B7 najlepiej?

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

http://img15.imageshack.us/img15/7169/img0219sph.jpg

jak ona by w kolorze wyglądała ? :doh:

Całkiem fpytkę...

m7q33FIl.jpg

:wink:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Siema :hi:

Ma ktoś numery tych małych i większych metalowych spinek w kształcie litery V? Te co słupek A jest przymocowany na to, dolna listwa progowa we wnętrzu samochodu i takie tam :wink:

4B0867267A

Allegro 1.50zł

podjedz do pierwszego lepsiejszego samochodowego typu arpol, bhmd, teraz tam też maja akcesoria typu spinki i zabieraj co chcesz :wink:

Dzięki :wink:

Te 4B0867267A t chyba te większe no nie? Jeszcze numer tych mniejszych by się przydał :wink:

Opublikowano

tylko to jest US i zupełnie inny rekin :whistling:

Opublikowano

hmmm no moim zdaniem czarna... :D ale ja mam czarne autko i czarna płetwę więcccc.... :kox:

Opublikowano

no właśnie Turbobastardowi tłumaczyłem, że wszędzie mam równowagę między chromem a czarnym, to grill, to bok, to środek i tylko na dachu był sam chrom... miała być czarna, ale powiem wam, że w kolorze też jest git..

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

tylko to jest US i zupełnie inny rekin :whistling:

to chyba płetwa walenia jest... :decayed:

Opublikowano

zależny też jaki kolor auta :decayed:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

no właśnie Turbobastardowi tłumaczyłem, że wszędzie mam równowagę między chromem a czarnym, to grill, to bok, to środek i tylko na dachu był sam chrom... miała być czarna, ale powiem wam, że w kolorze też jest git..

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

tylko to jest US i zupełnie inny rekin :whistling:

no właśnie miałem pisać, że to chyba płetwa walenia jest... :decayed:

:grin:

Opublikowano
no właśnie Turbobastardowi tłumaczyłem, że wszędzie mam równowagę między chromem a czarnym, to grill, to bok, to środek i tylko na dachu był sam chrom... miała być czarna, ale powiem wam, że w kolorze też jest git..

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

tylko to jest US i zupełnie inny rekin :whistling:

no właśnie miałem pisać, że to chyba płetwa walenia jest... :decayed:

Duuuużo ładniejsza od tej co ma Jozek (nie obraź się :decayed:) :wink:

Opublikowano

eeeeeeee taka siakaś Wielgachna... a to przecież nie dodge ram :kox:

Opublikowano

: Foch: :Gwizdanie: :grin:

Opublikowano
http://img15.imageshack.us/img15/7169/img0219sph.jpg

jak ona by w kolorze wyglądała ? :doh:

jżek ty masz LZ5W?? bo coś za jasny i... tylko się nie obraź...

szczerze... to to jak mały kutasik wygląda...

a tutaj to jak beeeeemkki wygląda...

Opublikowano

E Wam też emotki z drugiej tablicy nie trybią na kompie ?

Opublikowano
:foch: :Gwizdanie: :grin:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.