Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, seryjny hebel to tragedia w b6 :/ Pany, ile mniej więcej taka przesiadka na 320/288 ? Bo S4 to tak kolo 4k trzeba liczyć na przód i tył?

Za 320/288 1,2-1,6K zależy od stanu tarcz i klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

lustra z kompasem były tylko w USA więc ebay do przewertowania:decayed:

czy ja wiem czy ja muszę coś wertować

$T2eC16R,!w0E9szNYhlkBRj-)HUYgQ~~60_58.JPG

:naughty:

a teraz zgadnijcie za ile kupiłem :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, seryjny hebel to tragedia w b6 :/ Pany, ile mniej więcej taka przesiadka na 320/288 ? Bo S4 to tak kolo 4k trzeba liczyć na przód i tył?

Za 320/288 1,2-1,6K zależy od stanu tarcz i klocków.

hmm

150 od szt srednia cena zacisku z jarzmem z tego co obserwuje. Co daje 600zl/kpl. do tego tarcze i klocki drugie tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, znalazłem aukcję na allegro, chyba był z B6 :)

Koło 1,5k to znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustra z kompasem były tylko w USA więc ebay do przewertowania:decayed:

czy ja wiem czy ja muszę coś wertować

http://i.ebayimg.com/t/V17-AUDI-A4-B6-GENUINE-REAR-VIEW-MIRROR-WITH-AUTO-DIMMING-AND-COMPASS-/00/s/MTEzOFgxNjAw/z/hhEAAOxy8hNRj-xI/$T2eC16R,!w0E9szNYhlkBRj-)HUYgQ~~60_58.JPG

:naughty:

a teraz zgadnijcie za ile kupiłem :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Chwali d*pa :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby się nie chwalić to jeszcze włącznik z B6

$T2eC16JHJHkFFlzdSDRoBRj-Tp86OQ~~60_58.JPG

25F za włącznik

50F za lustro :shock3:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi o kołach to napewno pamiętasz...ale jak tak siedzisz w tym to może gdzieś migło Ci przed oczami tylna klapa Avant w wersji US...? Jakby cos to PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to za 30 funtów i loda :decayed:

na ja nie wiedziałem ze tak płacicie w Irlandii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew: Już ty mnie nie wkur*iaj bo codziennie coś nowego wynajdujesz, szukaj mi czegoś do a6stki w dobrej cenie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaszi o kołach to napewno pamiętasz...ale jak tak siedzisz w tym to może gdzieś migło Ci przed oczami tylna klapa Avant w wersji US...? Jakby cos to PW:)

wszystko pod kontrolą a jak kolego Młody z Drogi dobrze zrobi robotę :wink:to za pół ceny wyrwiemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew: Już ty mnie nie wkur*iaj bo codziennie coś nowego wynajdujesz, szukaj mi czegoś do a6stki w dobrej cenie :decayed:

kurcze nic nie ma do takich kondonów :decayed:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

co bys tam chciał pododawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi znaleźć, lampy led na tył (polifty to w ogóle by było cudo) Lampy rs6 na przód, moduł 55 do xenonów, elektryczna klape, uklad kontroli cisnienia w oponach, modul komfortu HIGH, borda HIGH, gatewaya HIGH, zegary poliftowe do benzyny, dyfuzor rs6, moze zderzak przedni rs6 w dobrej cenie, moze koncowki wydechu rs6, mam wymieniac dalej?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi znaleźć, lampy led na tył (polifty to w ogóle by było cudo) Lampy rs6 na przód, moduł 55 do xenonów, elektryczna klape, uklad kontroli cisnienia w oponach, modul komfortu HIGH, borda HIGH, gatewaya HIGH, zegary poliftowe do benzyny, dyfuzor rs6, moze zderzak przedni rs6 w dobrej cenie, moze koncowki wydechu rs6, mam wymieniac dalej?:decayed:

ale jak pytałem się o listewki S4 to opylić nie chciałeś :whistling:

powiem ci tak wszystko jest możliwe ale ebay to jest taki serwis gdzie ludzie sami często nie wiedzą co sprzedają i wystawiają rzeczy pod innymi nazwami itp.

części do A4 nauczyłem się wyszukiwać poprzez wpisanie tylko nie których słów i po samych zdjęciach w aukcjach bo jak szukasz tylko po nazwie szukanego elementu to nigdy nic nie znajdziesz , tym bardziej na ebayu gdzie wszystko sie różnie określa i nazywa.

wyślij mi zdjęcia tych wszystkich tajlów co wymieniłem a ja będę czujny jak by co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listewki s4 mikaszi mi sie po prostu nie chcialo, musial bym kupic zwykle, pomalowac je na czarno, zaplacic za wysylke/malowanie i s4 wyslac i co bym z tego mial, 50 euro? Auto poszlo z listwami :hi:

A co do tajlow to ci pozniej podesle, teraz sie pilnie ucze bo egzaminy mi sie zaczynaja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listewki s4 mikaszi mi sie po prostu nie chcialo, musial bym kupic zwykle, pomalowac je na czarno, zaplacic za wysylke/malowanie i s4 wyslac i co bym z tego mial, 50 euro? Auto poszlo z listwami :hi:

A co do tajlow to ci pozniej podesle, teraz sie pilnie ucze bo egzaminy mi sie zaczynaja :kwasny:

nie no rozumiem żaden z tego interes :wink:

trzymam kciuki za egzaminy :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopaki i dżewczynyy przyjmijcie do zacnego grona :naughty:

podanie już naskrobałem na maila :decayed:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

a bo wy wszysssko tyko dla interesów :kox: a gdzie Brać zjednana, gdzie chłop chłopu pomaga,

gdzie jeden towarzysz drugiego wspiera, razem młodzi kamraci by matkę Polkę wyżywić :kox:

a przy okazji może i dla mnie coś skapnie :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopaki i dżewczynyy przyjmijcie do zacnego grona :naughty:

podanie już naskrobałem na maila :decayed:

---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

a bo wy wszysssko tyko dla interesów :kox: a gdzie Brać zjednana, gdzie chłop chłopu pomaga,

gdzie jeden towarzysz drugiego wspiera, razem młodzi kamraci by matkę Polkę wyżywić :kox:

a przy okazji może i dla mnie coś skapnie :whistling::naughty:

b6b39c7bfc7e3cd8073bf7e4736b16c7_original.png?1354901181

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe fajnie jest siedzę sobiee fajkę popalammm, kawka papierosik pfff.. pełen relaksss pfff :naughty:

oj tam oj tam no bo wszedzie tylko ineteresy ja nie wiem :kox:

byś lepiej oddał mi te rekaroski za tysiaka no i niech już będzie moja strata transport po połowie a ciulll jak szaleć to szaleć jeszcze dorzucę ci prawy wkład lusterka zwyklak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...