Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano Wiśnia:hi::hi: Jak tam, kiedy do tej reprezentacji w siatkę lecimy:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No to lipa,a mialo byc rezanko :kwasny:

skórzane ? :naughty:

Opublikowano
Mam pytanie czy cale tylnie boczki z roletami z avanta podejda do sedana?

poszukaj samych rolet od sedana i podmień reszta pasuje

Opublikowano

Irlandzka uroda

Opublikowano

Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

Opublikowano

Nie

Opublikowano
Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

Szykuj się, dzisiaj też będę w ZST :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

Szykuj się, dzisiaj też będę w ZST :decayed:

Tapnięte z SGS III

To dawaj znaka to umyje auto chociaż, bo tak uświnione, że nie wiem czym jeżdżę :polew:

Opublikowano
Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

musisz przytrzymać na kluczyku zamknięcie, wtedy się zamykają :wink:

Opublikowano
Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

musisz przytrzymać na kluczyku zamknięcie, wtedy się zamykają :wink:

Tyle wiem, ale gdzieś czytałem, że same automatycznie chyba po 10, czy 15 sek powinny się domknąć automatycznie :eusathink:

Opublikowano
Panowie ja to jest z szybami el.?

Jak są otwarte szyby, wyjdę z samochodu i go zamknę kliknięciem a nie przytrzymaniem to szyby po chwili same powinny się zamknąć?

musisz przytrzymać na kluczyku zamknięcie, wtedy się zamykają :wink:

A nie zmienia się tego czasem w kodowaniu MCE :eusathink:

Opublikowano
No to lipa,a mialo byc rezanko :kwasny:

skórzane ? :naughty:

Nie zwykle

Opublikowano

Wymieniłem baterię w kluczyku. Jak teraz zaprogramować kluczyk by przyciski zaczęły działać?

Opublikowano
Wymieniłem baterię w kluczyku. Jak teraz zaprogramować kluczyk by przyciski zaczęły działać?

ja otworzyłem auto zamkiem, odpaliłem, wróciłem do domu i wszystko działało z powrotem :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

kiedyś był nówka na allegro za 15 tysięcy :wink:

Opublikowano
Wymieniłem baterię w kluczyku. Jak teraz zaprogramować kluczyk by przyciski zaczęły działać?

ja otworzyłem auto zamkiem, odpaliłem, wróciłem do domu i wszystko działało z powrotem :decayed:

Przejechałem ok. 100 km z tym kluczykiem i lipa, nie zsynchronizował się :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.