Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcino a w profilu jeszcze wpisz CL

wczoraj byłem :decayed: ale wpisać nie wpiszę :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie czy to tuba bose

8E5035412B

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

czy zwyklak

:hi:siema wszystkim

yo z sedana :decayed:

dzięki :naughty:

Opublikowano

Panowie kto jest z okolic Koszalina?

Opublikowano

zakładałem dzisiaj navi w samochodzie jednemu angolowi A4 B7 3.0 TDI Q , który miał ori nagłośnienie bose i dźwięk złamał mi psychikę :kox:

polowanie rozpoczęte :naughty:

Opublikowano
zakładałem dzisiaj navi w samochodzie jednemu angolowi A4 B7 3.0 TDI Q , który miał ori nagłośnienie bose i dźwięk złamał mi psychikę :kox:

polowanie rozpoczęte :naughty:

Nooo ja zmieniłem tylko subka i wzmaka i już mi zorało psychę ale głośniki też pójdą do wymianki:naughty::wink:
Opublikowano

A ja słuchałem BOSE i mikiego i gra w sumie tak samo jak moje ori głośniory :decayed: Pewnie same blendy ma :polew:

Opublikowano

ja mam ori bose i w sedanie jest kicha lepiej w avancie gra :decayed:

no chyba że założysz jak ja :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarnyyy-s-line-virus-avus-iii-30-plan-full-;-nowka-rns-ledowy-185895/index18.html

z drugą tubą już jest kox :wink:

Opublikowano

siema:decayed:

jakie amory na tył pod H&R -35mm??? patrzę na bilstein B6 ale cena zabija trochę bo za MTS krzyczą 300zł za dwa więc dużo taniej....nie mogę się zdecydować i może ktoś lata na sportowych amorach? wygląda to u mnie tak

70a77951dc4b.jpg

Opublikowano

ja mam weitecka czy jakoś tak i jest równo miło i przyjemie :decayed:

Opublikowano
A ja słuchałem BOSE i mikiego i gra w sumie tak samo jak moje ori głośniory :decayed: Pewnie same blendy ma :polew:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło

Opublikowano
A ja słuchałem BOSE i mikiego i gra w sumie tak samo jak moje ori głośniory :decayed: Pewnie same blendy ma :polew:

:polew::polew::polew:

Qwa, this means WAR!!!

Półskóry Kamila:

egapaqyq.jpg

:grin::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

zaraz się zacznie... co tam jeszcze chłopaki macie w zanadrzu na siebie??

:facepalm::decayed::polew:

Opublikowano

Kamil na szczęście nie ma aparatu :decayed: poza tym musi być grzeczny jeśli chce dostać od wujka mikiego spinki :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Panowie kto jest z okolic Koszalina?

Puma, zajrzyj do grupy zach-pom, tam masz temat o spotach w ZK, ogólnie sporo jest osób z okolic :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Opublikowano
A ja słuchałem BOSE i mikiego i gra w sumie tak samo jak moje ori głośniory :decayed: Pewnie same blendy ma :polew:

:polew::polew::polew:

Qwa, this means WAR!!!

Półskóry Kamila:

http://img.tapatalk.com/d/13/05/13/egapaqyq.jpg

:grin::grin:

Tapnięte z SGS III

Oooo Ty żmijo!

Pewnie zrobiłeś to jak szukałem ósemki... :polew:

Opublikowano

Dokładnie :decayed:

Poza tym czego się czepiasz, to naprawdę są półskóry :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Wyszło Ci z tymi półskórami :drinks::grin:

Opublikowano
Kamil na szczęście nie ma aparatu :decayed: poza tym musi być grzeczny jeśli chce dostać od wujka mikiego spinki :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Panowie kto jest z okolic Koszalina?

Puma, zajrzyj do grupy zach-pom, tam masz temat o spotach w ZK, ogólnie sporo jest osób z okolic :wink:

Tapnięte z SGS III

Tak zrobiłem może ktoś pomoże :decayed:

Opublikowano

Jak coś to ja mam 150km :wink:

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.