Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
elo :tonguemad:

Siema, wyrezałeś już MCE??

:polew::polew::grin:

Tapnięte z SGS III

Idź w c**j :grin:

coś nie poszło :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fragment z ojcem :polew:

Kamil, trza było dzwonić, dzisiaj byłem w ZST to bym Ci pomógł :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Jak ja MCE dawno skończyłem już :whistling:

miki, ja na grillu byłem także :hi:

Opublikowano
Jak ja MCE dawno skończyłem już :whistling:

Dobra, dobra :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

mikaszi a jakie są ceny motorów w UK??

np. suzuki sv650 s??

Opublikowano
mikaszi a jakie są ceny motorów w UK??

np. suzuki sv650 s??

A stać cię na przekładkę? :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
mikaszi a jakie są ceny motorów w UK??

np. suzuki sv650 s??

A stać cię na przekładkę? :grin:

Tapnięte z SGS III

jakoś sobie poradzę

Opublikowano

OK, tylko uważaj bo w UK manetka hamulca jest po drugiej stronie :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Witam!

Wkoncu sie udalo i glowica na silniku , reszta gratow poskladana do kupy i po dlugim chechlaniu rozrusznikiem , kilku paciorkow do sil niebieskich klekot wkoncu przemowil :banan::banan::banan:

Teraz docieranie wszystkiego jakies 1500-2000 km i jazada pasem dla emerytow :facepalm: nie wiecej jak 2000 rpm.

Mam dosc , dwa dni krecenia , ciaglego zginania sie , walajace sie narzedzia praktycznie wszedzie , ujeb.... czlowiek po pachy no i ta zj**.... pogoda deszcz i wiatr cale dwa dni ale udalo sie. Teraz ide zaspawac maske i zrobc tylko dwa otwory zeby znow czegos nie spierd.... , jeden otwor do dolewania oleju jak trzeba bedzie a drugi na bagnet od oleju :wallbash:

A tu pare fotek calego burdelu przed skldaniem i Mojego pseudo "warsztatu szybkiej obslugi" normalnie kierowca rajdowy by sie takiego nie powstydzil :polew:

http://img707.imageshack.us/img707/7066/100520131166.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/2295/100520131167.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/4364/100520131168.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/7630/100520131169.jpg

http://img198.imageshack.us/img198/3453/100520131170.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/7089/100520131171.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/2604/100520131172.jpg

Opublikowano

c290512033.jpg

za***iście wygląda z tymi szybami :kox::kox:

Opublikowano

Jeszcze tylko jutro znow musze zdjac oslone rozrzadu , Boze nie pozwol mi znow zrobic czegos glupiego :naughty: i trzeba ustawic kat synchronizacji rozrzadu na aptekarskie "0" i bedzie git

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:miałeś na spota przyjechać w zeszłą niedziele :facepalm:

Opublikowano
:hi:

:hi:miałeś na spota przyjechać w zeszłą niedziele :facepalm:

czekam aż będzie jakiś gruby spot :decayed:

Opublikowano
:hi:

:hi:miałeś na spota przyjechać w zeszłą niedziele :facepalm:

czekam aż będzie jakiś gruby spot :decayed:

oby tak wszyscy nie czekali bo nigdy nie dojdzie do skutku :grin:

Opublikowano
:decayed: na pewno się tam zjawie u Was bez obaw :wink:
Opublikowano

Mam pytanie czy cale tylnie boczki z roletami z avanta podejda do sedana?

Opublikowano
Mam pytanie czy cale tylnie boczki z roletami z avanta podejda do sedana?

Nie... inny ksztalt szyby

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

No to lipa,a mialo byc rezanko :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.