Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, dziekowal :decayed: a jakie najlepiej bylo by wrzucic?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzucaj komplet na przod /tyl z 3.0tdi albo 2.0tfsi czyli 320mm przod / 288mm tył . Absolutne minimum jesli chodzi o heble. Dla mnie seria to żenada, żony Polo GTI lepiej hamuje :facepalm:

Opublikowano
:hi:Panowie

http://imageshack.us/a/img801/9287/img1165p.th.jpg http://imageshack.us/a/img41/3768/img1166bq.th.jpg

narożnik od strony podszybia zaślepił ktoś silikonem i najwidoczniej przez to wczoraj na A4 przy obfitej ulewie wpadła do puchy woda i włączył mi się tryb awaryjny... jazda przez kolejne 70km na trybie awaryjnym... :kwasny:

ma ktoś taką pokrywę albo może podać mi jej nr ?

Miałem to samo:doh:

Opublikowano
Ok, dziekowal :decayed: a jakie najlepiej bylo by wrzucic?

Z eSki, wentylkowane 300mm :wink:

Opublikowano

Dzieki turzol, musze cos zrobic z tylem najpierw. Felga na zime pod to mimimum 16 tak?

Opublikowano

do 321/288 - 16"

do 345/300 - 17"

I też nie każdy wzór

Opublikowano
za 900 moge oddac , euro of kors :) zestaw mlodego z zmienionymi okuciami i poduchami :hi:
Ok, dziekowal :decayed: a jakie najlepiej bylo by wrzucic?

Z eSki, wentylkowane 300mm :wink:

To juz tez grubsza kasa :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Pumcia a Ty czasem nie masz czegos na tyl?

Opublikowano

Na sam tył nie mam nic

Tylko komplet

Opublikowano

siema elita :hi:

orientuje się ktoś czy te listwy to rs4 czy s4

photo-22.jpg

photo-23.jpg

photo-21.jpg

photo-27.jpg

photo-26.jpg

Opublikowano

S4

Opublikowano

Z telefonu pisze ale wygladaja mi na ess :wink:

Puma mazni mi PW co tam masz dokladnie i za ile ;)

Opublikowano

No fakt, seryjny hebel to tragedia w b6 :/ Pany, ile mniej więcej taka przesiadka na 320/288 ? Bo S4 to tak kolo 4k trzeba liczyć na przód i tył?

Opublikowano

Będę wiedział konkret to ci napiszę.

Opublikowano

Jak na mnie to dekory s4.

Foty robione w sloncu wiec troche myli:wink:

Opublikowano

Ok, moze bym wziol komplet. S4 komplet byl za 2tysie na forum :wink:

Opublikowano

tak myślałem że to raczej essa , ale trochę mnie zmyliła to gałka od rsa

jeszcze jedno pytanie ile trzeba dać za lustro wewnętrzne ori fotochrom + kompas czarne z B6 do tego ori włącznik z auto też z B6 :naughty:

Opublikowano

Włącznik auto dawałem ostatnio do aukcji allegro za 150 zl, a lustro z kompasem do b6 to rarytas nad rarytasy.

Opublikowano
Włącznik auto dawałem ostatnio do aukcji allegro za 150 zl, a lustro z kompasem do b6 to rarytas nad rarytasy.

ten włącznik kupiłeś ori czy ten chiński szajs i czy był on z B6 czy z B7

lustro z kompasem :naughty:

Opublikowano

lustra z kompasem były tylko w USA więc ebay do przewertowania:decayed:

Opublikowano
No fakt, seryjny hebel to tragedia w b6 :/ Pany, ile mniej więcej taka przesiadka na 320/288 ? Bo S4 to tak kolo 4k trzeba liczyć na przód i tył?

Za 320/288 1,2-1,6K zależy od stanu tarcz i klocków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.