Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o co kaman :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Puma zawsze cię bolek golfem może zabrać :polew:

Opublikowano
Puma zawsze cię bolek golfem może zabrać :polew:

Co jak co ale te auto przynajmniej prosto jedzie:wink:

Opublikowano

PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

Opublikowano
Puma zawsze cię bolek golfem może zabrać :polew:

Co jak co ale te auto przynajmniej prosto jedzie:wink:

To w golfach nie można było skręcać? :shock3::polew:

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

A kto by to chciał kupić, phi! :decayed:

Opublikowano

Marcin puma ci dopłaci tylko bierz to w piz*u :polew:

Opublikowano
Marcin puma ci dopłaci tylko bierz to w piz*u :polew:

Mateusz szukaj dobrej poradni bo z twoimi problemami to nie wszędzie dają rady:doh:

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach

No za tryle to dziś wezmę :wink:

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach

Aż tyle dopłaci za zabranie tego kapcia? :banan:

Opublikowano

Dokładnie:decayed:

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach

No za tryle to dziś wezmę :wink:

mi ostatnio jeden napaleniec dawał za moją furkę 4.500 tyśków w funtach to jak zacząłem mu wyliczać co zabiorę z samochodu za tą cenę to od razu zrezygnował :decayed:

Opublikowano

Pany wiecie skąd wytrzasnąć obudowę poduszki 3 ramiennej z B7/B8/C6?

Bo chętnie taką kierę bym sobie wstawił ale 4 ramienną kiere z B7 mam :kwasny:

Opublikowano
PUMA ile za kompletne auto jak stoi podeślij na PW :wink:

strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach

40 dychy mówisz musiałbym konto obadać może bym tyle wyskrobał:whistling::whistling:

Opublikowano

No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

O o i właśnie dlatego się nad tym zastanawiam:wink:

Opublikowano
No ja tobie by się przydało jakieś dobre auto nareszcie:decayed:

w sumie 40 tyśków to moim zdaniem dobra cena za tak dopieszczoną furkę , to w sumie prawie to samo jak byś chciał opylić osobno tajle i osobno furkę . No chyba że się nie znam :decayed:

43 tysiące zł oddam z miejsca. Są do zrobienia 2 rzeczy rolka od klimy i jeden wahacz dolny.

Cena wiadomo chora jak za b6 ale dostane mniej więcej jak powyciągam te rarytasy z tego auta.

Opublikowano

a Ty Michale za ile pogoniłbyś swojego w F??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.